23 czerwca 2018

Łódź - 240 miejsc pracy w HP


Hewlett - Packard wybrał Łódź
Światowy koncern z branży IT, firma Hewlett - Packard utworzy Centrum Usług Wspólnych w Łodzi. Pracę do 2015 r. znajdzie ponad 240 osób. Nabór nowych pracowników rozpocznie się już w tym roku. W ramach projektu będą świadczone zarówno procesy transakcyjne, zaawansowane procesy wsparcia jak i procesy o charakterze badawczo - rozwojowym. Będą one dotyczyć trzech obszarów funkcjonalnych: finansów i księgowości, wsparcia działu kadr oraz działalności marketingowej.
O wyborze Łodzi na miejsce inwestycji zadecydowały przede wszystkim: dostęp do wykwalifikowanych pracowników, położenie w centrum Polski, rosnąca liczba połączeń realizowanych przez łódzki port lotniczy oraz profesjonalna obsługa inwestora na każdym etapie projektu.
[ban]
Łódź pozytywnie oceniana przez inwestorów

Unikatowy charakter inwestycji jest spowodowany między innymi tworzeniem stanowisk pracy w obszarze analizy biznesowej zarówno w zakresie finansów i księgowości jak i marketingu.
Projekt został zrealizowany przy udziale Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. W Polsce Hewlett-Packard ma swoje siedziby w Warszawie i Wrocławiu.
Łódź będzie trzecim w którym firma utworzy centrum usług biznesowych.
źródło: PAIiIZ
 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×