25 kwietnia 2018

Nowe zezwolenie w Euro-Park Mielec


Firma Centrum Badawcze Clear Air wygrała przetarg i otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec na Podkarpaciu. Spółka na działce o powierzchni 0,6 ha wybuduje nowy zakład.
Centrum Badawcze Clear-Air zajmuje się badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi w szeroko rozumianej dziedzinie ochrony środowiska naturalnego, a także bezpieczeństwa żywności. Firma działa już na terenie SSE w Mielcu, gdzie posiada laboratoria wyposażone w nowoczesną infrastrukturę techniczną.
[ban]
Dwusetne zezwolenie w SSE w Mielcu

Klientami firmy są m.in. Elektrownia Stalowa Wola, Retech i Greinplast. Centrum współpracuje m.in. z Wydziałem Biologiczno- Rolniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego i Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.
SSE Euro-Park w Mielcu jest najstarszą strefą w Polsce, powstała w 1995 r. Obecnie ma ponad 1,1 tys. ha i jest zlokalizowana w 22 miejscowościach: na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, w Małopolsce i Szczecinie. Dzięki strefie powstało dotychczas ok. 16 tys. miejsc pracy.
jagr./Euro-Park Mielec
 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×