15 listopada 2019

Bardzo dobry wynik mieleckiej SSE


W pierwszym kwartale br. odnotowaliśmy bardzo dobry wynik pod względem ilości zezwoleń udzielonych przedsiębiorcom na uruchomienie nowych projektów w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec.
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. udzieliła 12 zezwoleń na rozwój projektów inwestycyjnych, które będą realizowane głównie na Podkarpaciu (8) oraz na Lubelszczyźnie (2) i Pomorzu Zachodnim, w Szczecinie (2).
Nowych inwestorów przybędzie w Mielcu (Moto-Brat Marcin Maćkowski), Dębicy (firma Mazur) Rzeszowie (Creuzet Polska), Leżajsku (Styropianex Holding), Trzebownisku (Polimarky), Jedliczu (SPLAST), Chełmie (Albatros Biokom) Kraśniku (Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.) oraz w Szczecinie (Specbud, Jan Hybiak - Kamieniarstwo Export-Import).
[ban]


Natomiast na kolejne inwestycje w mieleckiej SSE zdecydowali się Hamilton Sundstrand Poland w Rzeszowie oraz Bispol w Łańcucie.
W ramach udzielonych w br. zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej w strefie przedsiębiorcy zadeklarowali łącznie ponad 270,44 mln zł nakładów inwestycyjnych i utworzenie 437 nowych miejsc pracy.
jagr./Euro-PARK Mielec
 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×