20 czerwca 2018

Siedziba SKAT Transport w Pomorskiej SSE


Niedaleko portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy, na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej powstaje nowa siedziba operatora transportowo-logistycznego SKAT Transport. Budynek będzie miał trzy kondygnacje, a jego całkowita powierzchnia wyniesie 2 586 mkw. Planowane zakończenie inwestycji to druga połowa 2014 roku.
SKAT Transport rozpoczął swoją działalność w 1991 roku, aktualnie zatrudnia ponad 200 pracowników. W Gdańsku zlokalizowana jest siedziba główna firmy, działalność jest również prowadzona w pięciu oddziałach: w Rzepinie, Piotrkowie Trybunalskim, Katowicach, Świeciu i Poznaniu.
[ban]


− Dynamiczny rozwój firmy i większe potrzeby lokalowe zadecydowały o konieczności budowy budynku biurowego. Oprócz znacznie większej przestrzeni i nowoczesnego wyposażenia, zaletą nowej siedziby jest jej lokalizacja. Sąsiedztwo lotniska oraz lotniczego terminalu Cargo jest bardzo korzystne dla naszego biznesu, a bliskość stacji Pomorskiej Kolei Metropolitalnej będzie dużym udogodnieniem dla naszych pracowników. Będziemy także prowadzili działalność w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej − mówi Waldemar Łazarczyk, prezes SKAT Transport Sp. z o.o.
Budynek będzie charakteryzował się nowoczesnym stylem. Nie tylko w wyposażeniu wnętrz, ale i na zewnątrz nowej siedziby, będzie można odnaleźć elementy nawiązujące do działalności spółki, jej kolorystyki i znaków graficznych.
Spółka SKAT Transport to operator transportowo-logistyczny działający od 1991 roku. Obszarem działalności jest przede wszystkim transport i spedycja międzynarodowa oraz krajowa, a także przeprawy promowe. SKAT Transport skutecznie działa w takich gałęziach, jak transport drobnicowy, transport towarów niebezpiecznych oraz magazynowanie. Realizuje przewozy m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Skandynawii czy Krajów Beneluxu.
jagr./pr
 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×