22 stycznia 2019

Poldan-Net zainwestuje w Słupskiej SSE


Duńska firma Poldan-Net rozpoczyna kolejną inwestycję w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Powstanie nowa hala produkcyjna, a w niej nowoczesna linia technologiczna do produkcji sieci rybackich szytych maszynowo.
Firma Poldan-Net planuje poszerzenie asortymentu produkowanych wyrobów, by móc kompleksowo obsługiwać klientów. Inwestycja będzie polegała na zautomatyzowaniu, zwiększeniu i ulepszeniu produkcji. Zastosowanie nowoczesnej technologii maszynowej pozwoli na dotarcie do najbardziej wymagających odbiorców i ekspansję na rynki zagraniczne.
[ban]
7 zezwoleń w Pomorskiej SSE

Poldan-Net Sp. z o.o. to firma z 20-letnim doświadczeniem. Jest jednym z największych producentów sieci rybackich, siatek sportowych i lin na rynku polskim. W regionie słupskim prowadzi dwa zakłady produkcyjne – jeden w Ustce, drugi w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Podstrefie „Słupsk-Włynkówko".
21 lipca 2015 r. Zarząd Słupskiej SSSE uroczyście wręczył firmie Poldan-Net drugie zezwolenie na działalność w Strefie.
- Od początku 2015 roku wydaliśmy 5 zezwoleń dla firm. Dzięki nowym inwestycjom powstanie łącznie 115 nowych miejsc pracy, a nakłady inwestycyjne tych firm przekroczą 26 mln zł – mówi Mirosław Kamiński, prezes zarządu Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.
W ramach Słupskiej SSE wydano łącznie 127 zezwoleń dla firm, które zainwestowały dotychczas 1,4 mld zł i zatrudniają blisko 4000 osób. Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna swym zasięgiem obejmuje 17 Podstref inwestycyjnych na terenie dwóch województw pomorskiego i zachodniopomorskiego.
jagr./SSSE
 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×