24 czerwca 2018

SSE nowe miejsca pracy


18. inwestor w SSE EURO-PARK Mielec
21 czerwca br. kolejny, już osiemnasty inwestor, uzyskał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w podstrefie Lublin będącej częścią SSE Euro-Park Mielec.
Firma Max-Bud Grzegorz Pawłowski została utworzona w 2001 r. i specjalizuje się w realizacji robót budowlanych, drogowych, instalacyjnych, sanitarnych i elektrycznych. Firma zakupi nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 1,7 ha od firmy Ramatti Sp. z o.o.
Na terenie podstrefy Lublin Max Bud zainwestuje ponad 6 mln PLN i zatrudni docelowo około 15 osób.
[ban]
Nowe miejsca pracy w SSE

Reinwestycje w ŁSSE

Fuji Seal Poland oraz Aquila Radomsko uzyskały kolejne zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.
Firma Fuji Seal Poland jest częścią międzynarodowego koncernu Fuji Seal, wiodącego w świecie dostawcy systemowych rozwiązań do aplikacji etykiet w formie rękawów termokurczliwych. Produkcja Grupy obejmuje zarówno materiały opakowaniowe jak i maszyny do ich aplikacji. Zasięg działania Grupy obejmuje Azję, Amerykę Północną, Europę i Bliski Wschód.
Firma zamierza rozbudować działający na terenie Podstrefy Kutno ŁSSE swój zakład produkcyjny poprzez zakup i instalację nowoczesnej linii technologicznej służącej do produkcji etykiet termokurczliwych. Spółka poniesie wydatki inwestycyjne w wysokości blisko 26 mln zł oraz zwiększy zatrudnienie o co najmniej 25 nowych pracowników.
Aquila Radomsko także zamierza rozbudować swój zakład produkcyjny działający na terenie Podstrefy Radomsko ŁSSE. Inwestycja ma polegać na rozbudowie funkcjonującej linii technologicznej o dodatkową nowoczesną maszynę umożliwiającą dokonywanie automatycznego zliczania ilości arkuszy tektury falistej w stosie. Spółka zamierza ponieść wydatki inwestycyjne w wysokości co najmniej 418 tys. zł oraz zwiększyć zatrudnienie o 4 nowych pracowników i utrzymać dotychczasowe zatrudnienie na poziomie 62 osób.
Megastyro w starachowickiej SSE

Nebiolo Polska w starachowickiej SSE

Nowe zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie strefy – otrzymał przedsiębiorca Nebiolo Polska Sp. z o.o. Firma planuje uruchomić produkcję pieców i nagrzewnic oraz wkładów do pieców opalanych peletem i świadczenie usług obróbki mechanicznej metali.
Zobowiązała się zainwestować ponad 9 mln zł do 31 sierpnia 2017r. i zatrudnić co najmniej 00 nowych pracowników do 31 grudnia 2016r. Zakończenie nowej inwestycji planuje do 31 sierpnia2017r.
źródło: UM Lublin, ŁSSE,
 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×