20 lutego 2019

Suwałki: spotkanie branży surowców wtórnych


W czwartek do suwalskiego parku przyjedzie blisko 130 przedsiębiorców zza Wschodniej Granicy. Powodem zorganizowania spotkania jest m.in. zainteresowanie zmieniającym się kierunkiem polityki odpadami w Polsce, a także ciekawymi rozwiązaniami wprowadzanymi przez polskie firmy w obszarze selektywnej zbiórki odpadami.
Poza dużymi firmami zajmującymi się zbiórką odpadów, do Suwałk przyjadą również przedsiębiorcy, specjalizujący się w konkretnym bardzo wąskim działaniu np. przerabiają odpady gumowe, elektroniczne, papierowe czy plastikowe.
[ban]


- Organizowane wydarzenie to doskonała okazja do pozyskania partnerów biznesowych oraz do wymiany doświadczeń obu stron – mówi Rafał Peszka, prezes Parku Naukowo-Technologicznego P-W w Suwałkach.
Do wzięcia udziału w konferencji zaproszeni zostali przedstawiciele Ministerstwa Środowiska Republiki Litewskiej, przedstawiciel Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz przedstawiciel Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.
Organizatorem wydarzenia jest Park Naukowo-Technologiczny w Suwałkach oraz Stowarzyszenie Litewskich Regionalnych Ośrodków Gospodarki.
Ewa Sokólska
ds. promocji i PR
Park Naukowo-Technologiczny
Polska-Wschód w Suwałkach
 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×