30 marca 2020

Warmińsko-Mazurska SSE


Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna (W-MSSE ) to obszar 738,8 ha gruntów przeznaczonych pod inwestycje gospodarcze. Na obszar ten składa się 19 Podstref zlokalizowanych na terenie następujących miast i gmin: Bartoszyce, Ciechanów, Dobre Miasto, Elbląg, Iława, Iłowo, Lidzbark Warmiński, Mława, Morąg, Mrągowo, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Ostrołęka, Ostróda, Pasłęk, Szczytno i Wielbark.

Grunty objęte granicami W-M SSE przeznaczone są pod nową zabudowę. Tereny oferowane inwestorom są w znacznej mierze uzbrojone i dogodnie położone pod względem komunikacyjnym. W pobliżu większości Podstref funkcjonują kolejowe stacje przeładunkowe. Grunty nie cieszące się zainteresowaniem inwestorów są systematycznie wyłączane z granic W-M SSE a w ich miejsce włączane są tereny spełniające oczekiwania przedsiębiorców.

Przedsiębiorcy działający na terenie W-M SSE w ramach Zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej mają prawo do korzystania z pomocy publicznej w postaci zwolnienia z podatku dochodowego. W myśl obowiązujących przepisów województwo warmińsko-mazurskie należy do obszaru, na którym przedsiębiorca może otrzymać najwyższą, w skali kraju pomoc publiczną. Szczegóły dotyczące podstaw i wielkości udzielanej pomocy można znaleźć na stronie internetowej www.wmsse.com.pl w zakładce “ulgi i preferencje”.
Więcej informacji na www.wmsse.com.pl

Inwestorzy: Agrochem Sp. z o. o.Dobre Miasto, ATIS Sp. z o. o. Korpele - Strefa 9-Szczytno, BogArt Sp. z o. o. Dobre Miasto, Cetco Poland Sp. z o. o.  Korpele 13 A – Strefa-Szczytno, Doradca Komplex Sp. z o. o. Korpele 13 B – Strefa-Szczytno, Elektrotechnika-Szczytno Sp. z o.o. Korpele 61 Strefa-Szczytno, SMiOC Frenoplast s. j.  Korpele 75 Strefa-Szczytno, Mazur Look International Sp. z o. O-Bartoszyce"MPM" Sp. z o.o. Korpele 71 Strefa- Szczytno, P.P.H. "SAS" Korpele 60 Strefa-Szczytno, Sanit- Plast Korpele Strefa-Szczytno, Superior Strefa -Dobre Miasto, Synergis Sp. z o. o. -Dobre Miasto, "W-M GLASS" Sp. z o.o.-Bartoszyce

 
 
 
Spółka zarządzająca Strefą:

Warmińsko-Mazurska
Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
10-2198 Olsztyn, ul. Kasprowicza 1
Tel.: (+48 89) 535 02 41
Fax.: (+48 89) 535 90 02
E-mail: wmsse@wmsse.com.pl,
www.wmsse.com.pl  
 
 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×