23 stycznia 2019

Transport i Spedycja » Bezpieczeństwo TSL

Poszukiwani świadkowie wypadku

Poszukiwani świadkowie wypadku

29 stycznia w miejscowości Ujma Duża doszło do wypadku. Kierowca ciężarówki, widząc nadjeżdżający samochód Opla, którego kierujący wyprzedzał “na trzeciego”, cudem uniknął kolizji drogowej. Niestety, zakończyła się ona wjazdem do rowu i poważnym uszkodzeniem pojazdu. Kierowca Opla uciekł z miejsca, nie udzielając pomocy ani podziękowania za uratowanie życia.

Żona kierowcy prosi o pomoc świadków w odszukaniu świadków zdarzenia i udzieleniu potrzebnych informacji:

 

Prośba o pomoc dla "Mobilka"!

Witajcie facebook'owicze!

Jak wiemy fabebook ma niesamowitą moc! Zawsze staram się podawać dalej ważne treści udostępniane przez innych użytkowników z nadzieją, że dotrą do większego grona osób :

Dziś niestety to ja muszę poprosić Was o pomoc.

Dnia 29.01 o godzinie mnw 13.00 w miejscowości Ujma Duża miała miejsce kolizja drogowa, w której uczestniczył mój mąż, jadąc swoim samochodem ciężarowym.

Sytuacja bardzo przykra, ponieważ inny kierowca , zupełnie bez wyobraźni, wyprzedzał samochód mojego męża w miejscu niedozwolonym.

Niestety z naprzeciwka z dużą prędkością jechał inny pojazd (ciemny opel astra ll),aktualnie wyprzedzający na "trzeciego". Mąż widząc zbliżające się niebezpieczeństwo, próbował nie dopóścić do czołowego zderzenia i zjechał kołami na pobocze w efekcie czego ciężarówka wpadła do rowu doznając licznych szkód.

Zamiast podziękowania za nie dopuszczenie do wypadku i uratowanie życia, sprawca uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy.

Teraz prośba do Was moi kochani! Pomóżcie nam proszę odszukać sprawcę!

Może widzyieliście zdarzenie, rozpoznaliście samochód? Może ktoś z Waszych znajomych lub sąsiadów coś wie na ten temat? Bardzo prosimy o jakieś informacje. Mąż uratował kilka żyć ale musimy zapłacić za naprawę samochodu, podnośniki czy holowniki.

Pozdrawiamy i dziękujemy zapomoc!


Źródło: Oryginalny postPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×