28 stycznia 2020

Transport i Spedycja » Drogowy

15 procent rabatu na przejazdy z A4Go do końca października br.

15 procent rabatu na przejazdy z A4Go do końca października br.
Elektroniczny pobór opłat na A4 Katowice-Kraków
Kierowcy korzystający z elektronicznego poboru opłat A4Go, do końca października br. mogą nabywać impulsy na przejazd z 15-procentowym rabatem. Zniżka przysługuje zarówno dotychczasowym, jak i nowym użytkownikom A4Go. Od 1 listopada br. wysokość upustu zmniejszy się do 10 procent, a objęte nim będą już tylko samochody osobowe. Zniesione zostaną również rabaty dla karty zbliżeniowej kartA4   i abonamentów.
[ban
Przy dużym natężeniu ruchu zawiesimy opłaty za przejazd autostradą A4 Katowice-Kraków

Pierwsze trzy miesiące funkcjonowania elektronicznego poboru opłat A4Go na koncesyjnym odcinku autostrady A4 to ponad 5200 zarejestrowanych urządzeń pokładowych. W dni robocze już ponad 5 procent, a w weekendy około 2 procent wszystkich przejazdów odbywa się z wykorzystaniem elektronicznego poboru opłat.
Za wyborem tej metody płatności przemawiają szybkość i wygoda obsługi – A4Go umożliwia przejazd przez bramki autostradowe bez konieczności dokonywania manualnej opłaty za przejazd – ale również atrakcyjne rabaty. Ponadto użytkownik urządzenia może je doładować (dokupić przejazdy w postaci pakietu impulsów) w sklepie internetowym, gdzie na swoim koncie znajdzie również informacje o wszystkich zrealizowanych przejazdach przez place poboru opłat.
Urządzenie pokładowe A4Go jest udostępniane użytkownikowi za kaucją w wysokości 50 zł. Kierowcy pojazdów kategorii od 1-4, którzy do tej pory zdecydowali się na tę metodę płatności oraz ci, którzy w najbliższym czasie podejmą taką decyzję, jeszcze przez ok. trzy tygodnie października mogą doładowywać urządzenie pokładowe A4Go impulsami tańszymi aż o 15 procent. Od 1 listopada niższy, 10-procentowy rabat, obejmować będzie już tylko pojazdy kategorii 1, z wyłączeniem motocykli. Od 1 listopada nie będzie już rabatów dla kartA4 i abonamentów.
Minimalna liczba impulsów, którą trzeba opłacić, by korzystać z A4Go, wynosi 20. Kierowca, kupujący pięć przejazdów całym płatnym odcinkiem A4 Katowice-Kraków w obu kierunkach, do końca października zaoszczędzi na nich, w zależności od kategorii pojazdu, od 30 do 79 zł. Z zakupionych impulsów można korzystać przez 2 lata.
–   Kierowcy, którzy myślą o podróżach naszą autostradą w przyszłości, już dziś mogą doładować swoje konto A4Go, korzystając z 15-procentowej zniżki. Mimo zmiany wysokości rabatu, A4Go wciąż pozostanie najkorzystniejszą cenowo metodą wnoszenia płatności za przejazd A4 Katowice-Kraków. W tej chwili pracujemy nad uruchomieniem linii dedykowanych wyłącznie użytkownikom A4Go, co powinno usprawnić przejazdy przez place poboru opłat – mówi Rafał Czechowski, rzecznik prasowy Stalexport Autostrada Małopolska S.A. 
Urządzenia A4Go, wraz z pakietami impulsów, można nabyć w serwisie www.kartA4Go.pl oraz
w Punktach Obsługi Klienta (POK), czynnych w dni robocze od godz. 7.00 do 21.00, zlokalizowanych przy placach poboru opłat w Mysłowicach i w Balicach. 
Szczegółowe informacje na temat elektronicznego poboru opłat są dostępne na stronie internetowej www.autostrada-a4.pl, na Twitterze (@A4KatKra), Facebooku (a4katowicekrakow) oraz w Punktach Obsługi Klienta.
jagr./Stalexport

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×