Piątek, 28 kwietnia 2017     Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Automatyczne opłaty drogowe w Skandynawii

Automatyczne opłaty drogowe w SkandynawiiUTA w ramach usługi EasyGo oferuje przewoźnikom urządzenie BroBizz do automatycznego poboru opłat w 3 skandynawskich krajach: Norwegii, Danii i Szwecji. Urządzenie może być użytkowane przez wszystkie rodzaje pojazdów, w tym także pojazdy o dmc poniżej 3,5t.
BroBizz to wygodne i bezproblemowe rozliczanie myta: w Norwegii (autostrady, tunele, mosty, promy), w Szwecji oraz Danii (mosty) - w sumie ponad 50 miejsc poboru. Poza wygodą, jaką daje automatyczny pobór opłat, bez konieczności zatrzymywania pojazdu, BroBizz przynosi również wymierne korzyści w postaci wysokich rabatów (do 13% w Norwegii), rozliczenia post-pay z uwzględnieniem VAT w rachunkach UTA, możliwości zmiany numeru rejestracyjnego przypisanego do urządzenia (w ciągu 36h) oraz kompleksowej obsługi (zamówienie i dostawa urządzeń przez UTA).


Od 20 lipca elektroniczny pobór opłat na autostradzie A4 Katowice-Kraków

Ważnym jest fakt, że od 1 stycznia 2015r. w Norwegii istnieje obowiązek opłacania myta dla pojazdów o dmc > 3,5t wyłącznie przy pomocy urządzenia. UTA  udostępnia swoim klientom urządzenie BroBizz bez opłaty za wydanie, opłaty miesięcznej, czy nawet kaucji.
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?