15 grudnia 2019

Transport i Spedycja » Drogowy

Automatyczne opłaty drogowe w Skandynawii

Automatyczne opłaty drogowe w Skandynawii
UTA w ramach usługi EasyGo oferuje przewoźnikom urządzenie BroBizz do automatycznego poboru opłat w 3 skandynawskich krajach: Norwegii, Danii i Szwecji. Urządzenie może być użytkowane przez wszystkie rodzaje pojazdów, w tym także pojazdy o dmc poniżej 3,5t.
BroBizz to wygodne i bezproblemowe rozliczanie myta: w Norwegii (autostrady, tunele, mosty, promy), w Szwecji oraz Danii (mosty) - w sumie ponad 50 miejsc poboru. Poza wygodą, jaką daje automatyczny pobór opłat, bez konieczności zatrzymywania pojazdu, BroBizz przynosi również wymierne korzyści w postaci wysokich rabatów (do 13% w Norwegii), rozliczenia post-pay z uwzględnieniem VAT w rachunkach UTA, możliwości zmiany numeru rejestracyjnego przypisanego do urządzenia (w ciągu 36h) oraz kompleksowej obsługi (zamówienie i dostawa urządzeń przez UTA).

Od 20 lipca elektroniczny pobór opłat na autostradzie A4 Katowice-Kraków

Ważnym jest fakt, że od 1 stycznia 2015r. w Norwegii istnieje obowiązek opłacania myta dla pojazdów o dmc > 3,5t wyłącznie przy pomocy urządzenia. UTA  udostępnia swoim klientom urządzenie BroBizz bez opłaty za wydanie, opłaty miesięcznej, czy nawet kaucji.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×