21 lipca 2017

Transport i Spedycja » Drogowy

Automatyczne opłaty drogowe w Skandynawii

Automatyczne opłaty drogowe w SkandynawiiUTA w ramach usługi EasyGo oferuje przewoźnikom urządzenie BroBizz do automatycznego poboru opłat w 3 skandynawskich krajach: Norwegii, Danii i Szwecji. Urządzenie może być użytkowane przez wszystkie rodzaje pojazdów, w tym także pojazdy o dmc poniżej 3,5t.
BroBizz to wygodne i bezproblemowe rozliczanie myta: w Norwegii (autostrady, tunele, mosty, promy), w Szwecji oraz Danii (mosty) - w sumie ponad 50 miejsc poboru. Poza wygodą, jaką daje automatyczny pobór opłat, bez konieczności zatrzymywania pojazdu, BroBizz przynosi również wymierne korzyści w postaci wysokich rabatów (do 13% w Norwegii), rozliczenia post-pay z uwzględnieniem VAT w rachunkach UTA, możliwości zmiany numeru rejestracyjnego przypisanego do urządzenia (w ciągu 36h) oraz kompleksowej obsługi (zamówienie i dostawa urządzeń przez UTA).


Od 20 lipca elektroniczny pobór opłat na autostradzie A4 Katowice-Kraków
X Polecamy artykuł:
Genius Lab w Grupie Raben


Ważnym jest fakt, że od 1 stycznia 2015r. w Norwegii istnieje obowiązek opłacania myta dla pojazdów o dmc > 3,5t wyłącznie przy pomocy urządzenia. UTA  udostępnia swoim klientom urządzenie BroBizz bez opłaty za wydanie, opłaty miesięcznej, czy nawet kaucji.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×