13 listopada 2019

Transport i Spedycja » Drogowy

Dodatkowe limity na wrzesień

Dodatkowe limity na wrzesień

Komunikat Biura ds. TM 19/2017

Jak informuje Biuro ds. TM wnioski o przyznanie dodatkowych limitów zezwoleń na wrzesień br.  przyjmowane są  do 20-tego każdego miesiąca (decyduje data wpływu). Jednocześnie Biuro przypomina, że Stowarzyszenia zobowiązane są do przedstawienia niezbędnych informacji umożliwiających podział zezwoleń na powyższych zasadach dla swoich członków a ich członkowie składają wnioski wg wzoru i odbierają zezwolenia, za pośrednictwem organizacji, zamieszczonego na stronie internetowej Biura ds. Transportu Międzynarodowego. Termin odbioru przyznanych zezwoleń mija 21 września. Wnioski złożone w terminie późniejszym rozpatrywane będą w miesiącu następnym.Kontrole kierowców zawodowych bez zatrzymywania pojazdów

Wnioski na wrzesień dotyczą następujących zezwoleń:
 

Armenia ogólne

Rosja kraje trzecie

Turcja wjazd na pusto lub kraje trzecie

Azerbejdżan kraje trzecie

Serbia kraje trzecie

Uzbekistan dwustronne/tranzytowe

Gruzja kraje trzecie

Tadżykistan ogólne

Uzbekistan ogólne

Kazachstan kraje trzecie

Tadżykistan kraje trzecie

Węgry kraje trzecie Euro 3 +S

Kirgistan kraje trzecie
Stowarzyszenia zobowiązane są do przedstawienia niezbędnych informacji umożliwiających podział zezwoleń na powyższych zasadach dla swoich członków.

Jednocześnie Biuro przypomina, że przedsiębiorca, który zaprzestaje odbioru zezwoleń w organizacji o zasięgu ogólnokrajowym zrzeszające międzynarodowych przewoźników drogowych lub w Biurze ds. Transportu Międzynarodowego składa informację odpowiednio w Biurze ds. Transportu Międzynarodowego lub w organizacji o zasięgu ogólnokrajowym zrzeszające międzynarodowych przewoźników drogowych gdzie rozpoczyna odbiór zezwoleń, jednakże w ciągu jednego miesiąca od dokonania powyższej zmiany, nie może pobierać zezwoleń reglamentowanych z p puli limitu dodatkowego.


jagr./Biuro ds.TMPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×