20 stycznia 2019

Transport i Spedycja » Drogowy

Uwaga:utrudnienia na A4 Kraków - Katowice

Uwaga:utrudnienia na A4 Kraków - Katowice
Stalexport Autostrada Małopolska S.A. rozpoczyna remont nawierzchni A4 Katowice-Kraków pomiędzy placem poboru opłat w Mysłowicach a węzłem Jeleń. Pracom przygotowawczym zaplanowanym w nocy z 6 na 7, z 7 na 8 i z 8 na 9 kwietnia br. towarzyszyć będą okresowe, lokalne zawężenia do jednego pasa ruchu.

W związku z planowaną od 9 kwietnia do 23 maja br. wymianą nawierzchni na jezdni w kierunku Krakowa na odcinku 6 km między placem poboru opłat w Mysłowicach a węzłem Jeleń, tj. od km 352 do km 358, zmianie ulegnie organizacja ruchu na obu jezdniach autostrady A4 Katowice-Kraków. Zachowane zostaną dwa pasy ruchu w każdym kierunku, ale w czasie ustawiania tymczasowych barier stalowych w rejonie robót czynny będzie tylko jeden pas.

W nocy 6 kwietnia (piątek) od godz. 22.00 do godz. 7.00 7 kwietnia (sobota) oraz nocami od dnia 7 kwietnia (sobota) do dnia 9 kwietnia (poniedziałek), w godzinach od 19.00 do 7.00 dnia następnego, na jezdni do Katowic wystąpią lokalne zawężenia do jednego pasa na odcinku o długości ok. 500 m. Ruch będzie się odbywał z ograniczeniem prędkości do 80 km/h.
Szczegółowe informacje na temat terminów i lokalizacji zmian w organizacji ruchu są publikowane na stronie internetowej: www.ia4.pl, na twitter.com/A4KatKra oraz w Punktach Informacji Drogowej.
jagr./ Stalexport

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×