25 maja 2019

Transport i Spedycja » Drogowy

Fracht FWO Polska rozbudowuje flotę podwykonawców w transporcie drogowym

Fracht FWO Polska rozbudowuje flotę podwykonawców w transporcie drogowym
Fracht FWO Polska, globalny operator logistyczny specjalizujący się w obsłudze przemysłu, rozbudowuje flotę podwykonawców w transporcie drogowym.

Związane jest to z obsługą nowych kontraktów, które firma pozyskała w ostatnim czasie zarówno w przewozach krajowych jak i międzynarodowych w zakresie ładunków całopojazdowych (FTL).  

Fracht FWO to solidny operator logistyczny zajmujący się organizacją łańcuchów dostaw dla różnych grup towarów od ponad 60 lat. Firma korzysta ze wszystkich gałęzi transportowych, w tym frachtu morskiego, lotniczego (łącznie z czarterem samolotów frachtowych), transportu kolejowego i żeglugi śródlądowej, a przede wszystkim z transportu drogowego.
Grupa Fracht posiada globalną sieć partnerów, dzięki której jest w stanie organizować dostawy do każdego miejsca w Europie i na świecie. Firma realizuje łańcuchy dostaw głównie dla branż: FMCG, energetycznej, maszynowej, chemicznej i automotive.

Ładunki w obie strony i regularne zjazdy na bazę
Wraz z dynamicznym rozwojem, Fracht FWO Polska stale poszerza grono podwykonawców. Obecnie w transporcie krajowym i międzynarodowym rekrutuje przewoźników dysponujących zestawami plandekowymi oraz naczepami Coilmude i Mega o ładowności do 24 ton.

Swoim podwykonawcom Fracht FWO Polska zapewnia ładunki w obie strony i regularne zjazdy na bazę. W przypadku transportu krajowego gwarantuje kierowcom zjazd na bazę w każdy weekend, zaś w transporcie międzynarodowym co 2 tygodnie lub w innym ustalonym z przewoźnikiem terminie. 

Zaufanie kilkudziesięciu firm transportowych
W zdecydowanej większości, Fracht FWO Polska realizuje zlecenia dla stałych klientów kontraktowych. Transport krajowy wykonywany jest na terenie całej Polski, przy czym większość tras odbywa się w ramach jednego załadunku i jednego rozładunku (tzw. 1:1).
Z kolei w transporcie międzynarodowym, dostawy obejmują takie kraje jak: Wielką Brytanię, Włochy, Niemcy, kraje Beneluxu, Francję, Hiszpanię, Austrię oraz Szwajcarię. Dlatego też Fracht FWO zatrudnia przewoźników z różnych województw tj. dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, nie zamykając się na propozycje współpracy z firmami z  innych regionów kraju.

- Zależy nam na budowaniu długofalowej współpracy z przewoźnikami, opartej na uczciwych i partnerskich relacjach. Do tej pory zaufało nam już kilkadziesiąt firm transportowych i liczba ta systematycznie rośnie – mówi Krzysztof Dubowik, dyrektor ds. spedycji drogowej, Fracht FWO Polska Sp. z o.o. - Naszym regularnym przewoźnikom oferujemy stałą opiekę dedykowanego spedytora, system klarownych rozliczeń oraz terminowe płatności niezależnie od liczby zakontraktowanych samochodów – podkreśla Krzysztof Dubowik.

Z drugiej strony Fracht FWO Polska wymaga od swoich podwykonawców profesjonalnego podejścia do świadczonych usług i obustronnej współpracy, a w przypadku transportów międzynarodowych istotnym jest możliwość pracy w cyklach minimum 2-tygodniowych.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×