Wtorek, 23 maja 2017     Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Eurotunnel pobija rekord wszech czasów

Eurotunnel pobija rekord wszech czasów ... w ilości przewiezionych ładunków
Eurotunnel w okresie 1 stycznia- 25 listopada przewiózł tyle samo ciężarówek, co w całym 2015 roku pomimo, iż do końca roku pozostało jeszcze 5 tygodni.
W analizowanym okresie przewiezione zostało przewiezionych 1 483 741 ciężarówek. W pierwszych dziesięciu miesiącach 2016 roku przewozy frachtowe Eurotunnelu zanotowały 12-procentowy wzrost w dużej mierze przewyższając rynek, który zanotował wzrost na poziomie 5%.


Pół miliarda złotych na lepsze podróże Wiedenką

Jo Willacy, dyrektor handlowy Eurotunnelu podkreśliła, że u klientów biznesowych poprawiła się perspektywa na rok 2017. Wprowadzony przez operatora tunelu program inwestycyjny zapewni, zdaniem Willacy, realizację celu, jakim jest kontynuacja wzrostu liczby przewozów kolejnych latach.
Przypomnijmy, że Jean-Marc Puissesseau, prezes portu w Calais stwierdził ostatnio, że kwestie bezpieczeństwa związane z migrantami w porcie w Calais były bezpośrednio odpowiedzialne za spadek aktywności w porcie i można doszukiwać się w tym wzrostu pozycji Eurotunnelu, który skorzystał z trudnej sytuacji w Calais.
źr. promy24.com
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?