18 sierpnia 2017

Transport i Spedycja » Kolejowy

Konkurs mikołajkowy dla użytkowników parkingów „Parkuj i Jedź”

Konkurs mikołajkowy dla użytkowników parkingów „Parkuj i Jedź”Konkurs jest organizowany przez firmę SADIDA Dariusz Talaga przy współpracy ze spółką „Koleje Mazowieckie - KM” . Zapraszamy do niego zarówno kierowców samochodów, motocykli, jak i rowerzystów korzystających z parkingów.
System parkingów „Parkuj i Jedź” to duże udogodnienie dla osób, które dojeżdżają do pracy lub na uczelnię, łącząc wykorzystanie własnego środka transportu z przesiadką na pociąg. To sposób na zaoszczędzenie czasu oraz sprawne dotarcie do pracy i szkoły.
Konkurs startuje już jutro. Obejmuje następujące lokalizacje parkingów w systemie „Parkuj i Jedź”: Błonie, Brwinów, Celestynów, Mińsk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Radom, Siedlce i Teresin.

Aby wziąć w nim udział, należy uzupełnić ankietę  - wydruk ankiety na podstawie aktualnego biletu parkingowego wydają pracownicy parkingowi. Taką uzupełnioną ankietę należy włożyć do odpowiednio zabezpieczonej urny znajdującej się w budce parkingowej. Termin składania ankiet upływa 12 grudnia 2016 r.
Osoby pozostawiające na parkingu rowery, proszone są o podanie numeru biletu parkingowego z zachowaniem takiego biletu do dnia odebrania ewentualnej nagrody.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze losowania 15 grudnia 2016 r.
Wyniki konkursu dostępne będą bezpośrednio u obsługi parkingowej 16 grudnia 2016 r.
Nagrodą w konkursie ufundowaną przez firmy SADIDA Dariusz Talaga jest dofinansowanie biletu okresowego (miesięczny, kwartalny, roczny) na przejazd Kolejami Mazowieckimi w kwocie 200 zł. Ponadto Zwycięzca otrzyma upominek reklamowy od Kolei Mazowieckich.
źr. KM

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×