Środa, 29 marca 2017     Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Konkurs mikołajkowy dla użytkowników parkingów „Parkuj i Jedź”

Konkurs mikołajkowy dla użytkowników parkingów „Parkuj i Jedź”Konkurs jest organizowany przez firmę SADIDA Dariusz Talaga przy współpracy ze spółką „Koleje Mazowieckie - KM” . Zapraszamy do niego zarówno kierowców samochodów, motocykli, jak i rowerzystów korzystających z parkingów.
System parkingów „Parkuj i Jedź” to duże udogodnienie dla osób, które dojeżdżają do pracy lub na uczelnię, łącząc wykorzystanie własnego środka transportu z przesiadką na pociąg. To sposób na zaoszczędzenie czasu oraz sprawne dotarcie do pracy i szkoły.
Konkurs startuje już jutro. Obejmuje następujące lokalizacje parkingów w systemie „Parkuj i Jedź”: Błonie, Brwinów, Celestynów, Mińsk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Radom, Siedlce i Teresin.

Aby wziąć w nim udział, należy uzupełnić ankietę  - wydruk ankiety na podstawie aktualnego biletu parkingowego wydają pracownicy parkingowi. Taką uzupełnioną ankietę należy włożyć do odpowiednio zabezpieczonej urny znajdującej się w budce parkingowej. Termin składania ankiet upływa 12 grudnia 2016 r.
Osoby pozostawiające na parkingu rowery, proszone są o podanie numeru biletu parkingowego z zachowaniem takiego biletu do dnia odebrania ewentualnej nagrody.
X Polecamy artykuł:
Nowi kaprale w W- MOSG

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze losowania 15 grudnia 2016 r.
Wyniki konkursu dostępne będą bezpośrednio u obsługi parkingowej 16 grudnia 2016 r.
Nagrodą w konkursie ufundowaną przez firmy SADIDA Dariusz Talaga jest dofinansowanie biletu okresowego (miesięczny, kwartalny, roczny) na przejazd Kolejami Mazowieckimi w kwocie 200 zł. Ponadto Zwycięzca otrzyma upominek reklamowy od Kolei Mazowieckich.
źr. KM
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?