24 września 2018

Transport i Spedycja » Kolejowy

Grupa Track Tec zdobywa nagrodę podczas tegorocznych targów TRAKO

Grupa Track Tec zdobywa nagrodę podczas tegorocznych targów TRAKO

Konkurs im. inż. Józefa Nowkuńskiego to inicjatywa branżowa ceniona zarówno przez polskich i zagranicznych innowatorów w kolejnictwie. Nagroda przyznana Grupie Track Tec podczas tegorocznych targów TRAKO za inteligentny rozjazd.


W ramach Konkursu im. inż. Józefa Nowkuńskiego Track Tec został doceniony za pionierskie w skali światowej rozwiązanie, które wykazuje ogromny potencjał oszczędnościowy dla zarządców infrastruktury. Zastosowany w inteligentnym rozjeździe innowacyjny system ogrzewania indukcyjnego umożliwia zdecydowanie szybsze ogrzewanie ruchomych elementów rozjazdów i tylko w miejscach, w których jest to konieczne. Rozwiązanie posiada zastrzeżenie w postaci patentu europejskiego. Jego uniwersalność umożliwia zastosowanie go w dowolnej konfiguracji rozjazdu, który finalnie może być dostarczany przez Grupę Track Tec bezpośrednio na miejsce budowy w blokach, dzięki specjalistycznemu Pociągowi Zabudowy Rozjazdów.

Kluczowym założeniem naszej działalności jest dostarczanie produkcji i usług na najwyższym poziomie. Mam podstawy, aby stwierdzić, że jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych firm oferujących systemowe rozwiązania dla infrastruktury kolejowej. – podsumowuje dr inż. Jarosław Pawluk, Prezes Zarządu Grupy Track Tec S.A.

Źr. materiały prasowePodaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×