24 marca 2019

Transport i Spedycja » Kolejowy

PKP CARGO przewiezie węgiel dla Grupy Veolia w Polsce

PKP CARGO przewiezie węgiel dla Grupy Veolia w Polsce
Największy kolejowy przewoźnik towarowy w Polsce złożył konkurencyjną ofertę  w przetargu ogłoszonym przez Veolię na transport węgla do spółek Grupy w całym kraju.

W wyniku tego samego przetargu PKP CARGO S.A. zrealizuje także dodatkowe przewozy 950 tys. ton węgla dla Grupy Veolia Polska w 2018 roku w ramach obowiązującej umowy, która będzie aneksowana.

– Konsekwentnie realizujemy naszą strategię wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Mamy satysfakcję, że kolejny raz nasza oferta na przewozy węgla dla Grupy Veolia  w Polsce okazała się konkurencyjna. Jest to dowód na to, że nasze doświadczenie i skala działania na rynku leżą u podstaw budowania partnerskich, obustronnie korzystnych relacji z naszymi kluczowymi klientami  – powiedział Czesław Warsewicz, prezes Zarządu PKP CARGO S.A.

- Zapewnienie stabilnych i pewnych dostaw w najlepszej cenie dla naszych elektrociepłowni      i ciepłowni, jakie zapewnia nam PKP Cargo, przez kolejne 3 lata jest dla nas kluczowe. Veolia przywiązuje ogromną wagę do tego, aby zapewnić swoim klientom w wielu miastach, gdzie prowadzi swoją działalność, nieprzerwane dostawy ciepła i wysokiej jakości usługi.Z zadowoleniem mogę powiedzieć, iż dostawy węgla kamiennego (rocznie ok. 2 mln ton) do naszych elektrociepłowni i ciepłowni pochodziły  w ostatnich latach w zdecydowanej większości z polskich kopalń, w oparciu o wieloletnie kontrakty. Staramy się zawsze być wiarygodnym partnerem, który wspiera lokalną gospodarkę - powiedział Frédéric Faroche,prezes Zarządu  Grupy Veolia w Polsce.jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×