18 lipca 2019

Transport i Spedycja » Kolejowy

Utrudnienia w dojeździe koleją na warszawskie lotnisko

Utrudnienia w dojeździe koleją na warszawskie lotnisko
Przypominamy, że w związku z wymianą urządzeń sterowania ruchem kolejowym na linii 440 na odcinku Warszawa Służewiec – Warszawa Lotnisko Chopina nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów lotniskowych Kolei Mazowieckich. Pociągi te w dniach 6 – 9 listopada br.  rozpoczną/zakończą bieg na stacjach Warszawa Zachodnia lub Warszawa Służewiec -  czytamy komunikacie Kolei Mazowieckich .

W związku z utrudnieniami wszystkie bilety Kolei Mazowieckich (wydane do odpowiednich stacji lub sieciowe) w dniach 6 – 9 listopada br. będą honorowane w następujących autobusach ZTM:
- 175 na odcinku Dw. Centralny – Lotnisko Chopina;
- 188 na odcinku Baleya – Lotnisko Chopina;
- 148, 228, 331 na odcinku PKP Okęcie – Lotnisko Chopina.

Ponadto w pociągach lotniskowych obowiązuje stałe honorowanie biletów KM i ZTM w ramach Wspólnego Biletu KM-ZTM-WKD:
na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Lotnisko Chopina (linia S2) i Warszawa Płudy - Warszawa Lotnisko Chopina (linia S3) w pociągach SKM ważne są wszystkie bilety Kolei Mazowieckich, w tym Bilet lotniskowy oraz na odcinku Warszawa Płudy - Warszawa Lotnisko Chopina w pociągach linii RL Kolei Mazowieckich ważne są wszystkie bilety ZTM.

Przypominamy, że osoby, które wsiadając do pociągu Kolei Mazowieckich linii RL, posiadają niezalegalizowany lub nieaktywowany bilet ZTM, zobowiązane są zgłosić się do kierownika pociągu pierwszymi drzwiami, licząc od czoła pociągu, w celu zalegalizowania lub aktywowania biletu.
jagr./KM

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×