25 kwietnia 2019

Transport i Spedycja » Kurierzy i poczta

Zwroty przesyłek z krajów UE

Zwroty przesyłek z krajów UE
Od sierpnia klienci biznesowi mają możliwość skorzystania z usługi DHL Parcel Return International. Jest to idealna usługa dla sprzedawcy, którego klient chce dokonać zwrotu towaru z wybranych krajów Unii Europejskiej. Zapewnia jednolity standard, kontrolę kosztów i bezpieczeństwo transakcji.
Dzięki dostępowi do portalu DHL Easy Return, klient ma możliwość zwrotu przesyłki z krajów Unii Europejskiej do Polski, a także śledzenia jej przy pomocy jednego narzędzia.
Nadawca zwrotu otrzymuje również dostęp do ponad 90 000 punktów nadania w sieci placówek pocztowych w Unii Europejskiej.- Handel internetowy jest kołem zamachowym całej logistyki, ponieważ bardzo mocno wpływa na różne przestrzenie łańcucha dostaw. DHL Parcel działa w odcinku dostawy do klienta końcowego. Jest to najbardziej dynamicznie zmieniająca się przestrzeń w zakresie usług logistycznych, ponieważ musimy bardzo szybko i elastycznie podchodzić do potrzeb klienta. Zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszych usług dla klientów biznesowych o zwroty paczek z krajów Unii Europejskiej do Polski. To kolejny krok pozwalający naszym Klientom – właścicielom sklepów internetowych na dotarcie do szerszej ilości odbiorców ich produktów, nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach europejskich – mówi Igor Caban, dyrektor zarządzający DHL Parcel.
Paczki wysyłane za pośrednictwem usługi DHL Parcel Return International są ubezpieczone do kwoty 500 euro, a przewidywany czas dostarczenia wynosi od 3 dni roboczych.
jagr./DHL

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×