19 czerwca 2018

Transport i Spedycja » Kurierzy i poczta

FedEx pomaga Świętemu Mikołajowi

FedEx pomaga Świętemu Mikołajowi... dostarczyć prezenty dzieciom z Polski
Dziś, w Dniu św. Mikołaja, potrzebujące dzieci z Polski otrzymały prezenty w ramach programu FedEx Cares, zrealizowanego z Fundacją United Way Polska.
Pracownicy polskich oddziałów FedEx Express, spółki zależnej FedEx Corp. i największej na świecie firmy świadczącej usługi przewozów ekspresowych, ufundowali blisko 100 prezentów i dostarczyli je do 90 rodzin w Warszawie, Krośnie i Raciborzu. Paczki zawierały zabawki, gry, ubrania i książki, o które dzieci prosiły w napisanych przez siebie „Listach do Świętego Mikołaja”.


Konkurs kalendarzy branży TSL po raz 11.

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, 10% dzieci w Polsce żyje w skrajnym ubóstwie. FedEx już od ponad dwóch lat współpracuje z Fundacją United Way Polska, by pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Jest to część zobowiązania firmy, która aktywnie wspiera lokalne społeczności. United Way jest globalną fundacją, posiadającą blisko 1800 oddziałów w 41 krajach. Jej misją jest niesienie pomocy w zakresie opieki społecznej, ochrony zdrowia i aktywizacji zawodowej.
- Nasi pracownicy są zawsze chętni do wspierania lokalnych społeczności. Jesteśmy niezwykle dumni z ich szczodrości i zaangażowania w tworzenie pozytywnych zmian. Dzięki naszym wspólnym działaniom, możemy pomóc tym, którzy potrzebują tego najbardziej – powiedział Mariusz Mik, dyrektor zarządzający FedEx Express Polska.
- FedEx w Polsce wspiera naszą fundację od 2014 roku. Razem pracowaliśmy przy kilku fantastycznych projektach, szczególnie w zakresie rozwoju dzieci i wyrównywania zaległości edukacyjnych tych, którzy pochodzą z rodzin znajdujących się w niekorzystnej sytuacji. Doceniamy zaangażowanie FedEx w te inicjatywy” – mówi Maja Surowicz, prezes Zarządu Fundacji United Way Polska.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×