23 czerwca 2018

Transport i Spedycja » Kurierzy i poczta

GLS dostarczył statuetki EFA do Wrocławia

GLS dostarczył statuetki EFA do WrocławiaPremiera dla Wrocławia, kolejna rola dla GLS: 10 grudnia w tegorocznej Europejskiej Stolicy Kultury zostały przyznane Europejskie Nagrody Filmowe, a firma kurierska GLS już po raz piąty wystąpił jako oficjalny partner logistyczny European Film Academy (EFA).
Najważniejszym zadaniem GLS, związanym z tym wydarzeniem, był transport statuetek. Srebrna figurka kobiety w gwieździstej sukni jest dziełem londyńskiego jubilera i projektanta, Theo Fennella. Każdego roku przygotowuje on statuetki dla Europejskiej Akademii Filmowej. GLS gwarantuje pewną i punktualną dostawę do miejsca, gdzie organizowana jest gala.


Zbliża się szczyt sezonu dla firm kurierskich

Dwóch laureatów zostało wybranych wcześniej:  Irlandczyk Pierce Brosnan za kreację postaci w „Jamesie Bondzie” oraz inne wybitne międzynarodowe role otrzymał wyróżnienie za europejski wkład w światowe kino. Francuski scenarzysta Jean-Claude Carrière został uhonorowany za całokształt twórczości. Oni mogli zabrać swoje statuetki bezpośrednio z ceremonii do domu.
Zwycięzcy w innych kategoriach zostali ogłoszeni dopiero podczas gali, dlatego pozostałe statuetki nie zostały wygrawerowane. Po zakończeniu gali srebrne figurki pojechały z powrotem do Londynu, gdzie Fennell zadba o odpowiednie grawerunki. Następnie GLS dostarczy statuetki do poszczególnych nagrodzonych w całej Europie.
- Cieszymy się, że GLS już po raz piąty wspiera logistycznie Europejskie Nagrody Filmowe. W tym roku gala jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ sceną ceremonii będzie Polska  - mówi Tomasz Kroll, Region Manager Poland GLS.
X Polecamy artykuł:
Ivan Hofmann nowym CEO GLS w USA

Historia Europejskich Nagród Filmowych i Polski są ze sobą ściśle związane: pierwsza nagroda za „Najlepszy Film”, przyznana w 1988 r. w Berlinie, trafiła w ręce polskiego reżysera Krzysztofa Kieślowskiego. Roman Polański, legendarny polsko-francuski reżyser, w 1999 r. został doceniony za europejski wkład w światowe kino, a podczas ceremonii, która w 2006 r. odbyła się w Warszawie, otrzymał nagrodę za całokształt twórczości. W 2014 r. film Pawła Pawlikowskiego „Ida” zgarnął nagrody w pięciu kategoriach, między innymi dla „najlepszego filmu” i za „najlepszą reżyserię”.
jagr./GLS

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×