19 czerwca 2018

Transport i Spedycja » Kurierzy i poczta

Utrudnienia w działalności TNT Express

Utrudnienia w działalności TNT ExpressWszystkie pozostałe usługi FedEx funkcjonują normalnie
Spółka FedEx Corporation (NYSE: FDX) ogłosiła dzisiaj, że doszło do istotnego zakłócenia światowej działalności jej przedsiębiorstwa zależnego, TNT Express, z powodu przeniknięcia wirusa komputerowego do jej systemów informatycznych. Pomimo utrudnień w działalności i komunikacji TNT Express, nie pojawiły się informacje o żadnych przypadkach naruszenia bezpieczeństwa danych. Działalność wszystkich pozostałych przedsiębiorstw FedEx pozostaje niezakłócona, a usługi świadczone są w normalnym trybie i na zwykłych warunkach.


TNT Express dla FedEx

W trybie natychmiastowym podjęto środki zaradcze i uruchomiono plany awaryjne. Usługi krajowych i regionalnych sieci TNT Express są w większości dostępne, chociaż ich realizacja została spowolniona. Obecnie opóźnienia występują również w usługach interkontynentalnych firmy. Jednocześnie oferujemy naszym klientom kompletną ofertę alternatywnych usług FedEx Express.
Aktualne informacje na temat dostępności usług będą przekazywane okresowo w miarę przywracania działania systemów. Klienci, którzy chcą uzyskać bieżące informacje na temat dostępności usług mogą skontaktować się z obsługą klienta TNT Express telefonicznie lub odwiedzić stronę internetową tnt.com .
W obecnej chwili nie jesteśmy w stanie oszacować strat finansowych wynikających z zakłóceń w świadczeniu usług, mogą one jednak być znaczące.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×