15 listopada 2018

Transport i Spedycja » Kurierzy i poczta

Dzień Kuriera i Przewoźnika w DHL Express

Dzień Kuriera i Przewoźnika w DHL Express

29 września to święto całej branży kurierskiej i transportowej w Polsce, co roku obchodzone również przez pracowników i kurierów firmy DHL Express (Poland), realizującej międzynarodowe usługi ekspresowe. Obecnie w DHL Express za doręczanie międzynarodowych przesyłek lotniczych i drogowych odpowiada 423 kurierów. Każdego dnia wykazując pełen profesjonalizm, rzetelność oraz zaangażowanie odpowiadają za terminową i bezpieczną dostawę przesyłek do dowolnego miejsca na świecie.

To właśnie kurierzy, niezależnie od aury i pory roku, dokładają starań, aby na czas odebrać bądź doręczyć przesyłkę pod wskazany adres. Szczególnie wymagającym okresem w pracy kurierów jest szczyt paczkowy, będący niejednokrotnie wyzwaniem pod względem logistycznym, dobrej organizacji czasu i gwarancji terminowych dostaw. Jako wyraz uznania i podziękowania za ich codzienną pracę, każdy kurier w dniu swojego święta otrzymał życzenia wraz z drobnym upominkiem. Po raz kolejny zorganizowano również konkurs na Super Kuriera, podczas którego kurierzy sami wskazują najlepszych spośród siebie, przyznając kolegom, według własnych kryteriów, tytuł Super Kuriera.

Do uczczenia Dnia Kuriera dołączyli wszyscy pracownicy, zaś w imieniu firmy specjalne podziękowania złożyła Agnieszka Błaś, dyrektor operacyjny, cżłonek zarządu  DHL Express:

W Dniu Kuriera pragnę Wam bardzo serdecznie podziękować za każdy dzień, za Waszą pasję i ogromne zaangażowanie, za wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki Wam DHL Express jest preferowanym dostawcą dla naszych klientów. Dzięki Wam klienci bardzo wysoko oceniają jakość świadczonych przez nas usług. Życzę Wam, abyście każdego dnia mieli swój najlepszy dzień, aby klienci nadal doceniali Waszą codzienną pracę, wysoko ją oceniali i uśmiechali się do Was. Bardzo Wam dziękuję.

To szczególny dzień upamiętniający również datę założenia firmy DHL na świecie. Dokładnie 29 września 1969 roku trzech partnerów, Adrian Dalsey, Lerry Hillblom i Robert Lynn utworzyło firmę DHL, zajmującą się lotniczym transportem dokumentów, początkowo na trasie z San Francisco do Honolulu. To wydarzenie zapoczątkowało rozwój międzynarodowych lotniczych przesyłek ekspresowych. W Polsce firma DHL rozpoczęła działalność w 1991 roku jako DHL International Poland, zaś od 2004 roku funkcjonuje pod nazwą DHL Express (Poland). Dzisiaj DHL Express (Poland) dysponuje rozbudowaną siecią logistyczną (6 sortowni międzynarodowych, 25 terminali międzynarodowych, 6 agencji celnych), stanowiącą miejsce pracy dla 1000 osób w całej Polsce.


Źródło: materiały prasowe DHL Express

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×