18 czerwca 2019

Transport i Spedycja » Kurierzy i poczta

UPS Polska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

UPS Polska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Już 11. rok z rzędu firma UPS wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przy organizacji Ogólnopolskiego Wielkiego Finału, którego 26. edycja odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. W ramach współpracy, oprócz wsparcia logistycznego, firma UPS przekazała na licytację wyjątkowe zaproszenie do udziału w Ferrari Challenge Race na torze Mugello we Włoszech.


Wolontariusze WOŚP pojadą za darmo pociągami KM


Celem tegorocznego, 26. Wielkiego Finału Orkiestry, który przypada na 14 stycznia 2018 roku, jest wsparcie podstawowych oddziałów neonatologicznych na terenie kraju.

UPS Polska jest partnerem logistycznym WOŚP od jedenastu lat. A ponad setka wolontariuszy UPS w grudniu poświęciła swój wolny czas by przygotować do wysyłki kilkanaście tysięcy paczek do sztabów w Polsce i zagranicą, zawierających puszkami, serduszka i inne materiały niezbędne do organizacji Finału. Firma UPS przetransportowała także z Australii do Warszawy biurko Jacka Kaczmarskiego, które zostało przekazane na aukcję WOŚP.


Jednoosobowe zaproszenie na Ferrari Challenge Race na torze Mugello we Włoszech ufundowane przez UPS Polska można licytować do 31 stycznia 2018.

Zwycięzca będzie miał nie tylko niepowtarzalną szansę zobaczyć zawody na torze Mugello we Włoszech, ale także poznać kierowców Ferrari Challenge. Będzie miał także dostęp do strefy VIP Ferrari Corse Clienti i zostanie zabrany na przejażdżkę Ferrari w specjalnej sesji "hot laps" z profesjonalnym kierowcą.

jagr./prPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×