20 marca 2019

Transport i Spedycja » Kurierzy i poczta

Zmiany w zespole zarządzającym DHL Parcel

Zmiany w zespole zarządzającym DHL Parcel
Agnieszka Świerszcz, wiceprezes ds. operacyjnych, od 16 kwietnia pełni dodatkowo obowiązki dyrektora zarządzającego DHL Parcel Polska Sp. z o.o. do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko prezesa Zarządu DHL Parcel Polska.

Igor Caban - dotychczasowy prezes zarządu - podjął decyzję o odejściu z firmy.
 
Agnieszka Świerszcz swoją drogę zawodową rozpoczęła jako kierownik produkcji  w Bahlsen Sp. z o.o. i laboratorium dr Ireny Eris. Od 2000 roku z sukcesem zarządza operacjami w DHL Express (Polska). Swoją przygodę w branży kurierskiej rozpoczęła od technicznego i operacyjnego uruchomienia trzech nowoczesnych Centrów Sortowania w Polsce – od przygotowania planów operacyjnych, przez rekrutację i szkolenia pracowników, aż po techniczny start systemów sortujących.
Zarządzała sortowniami w Zabrzu i Warszawie. W 2007 roku objęła stanowisko dyrektora ds. operacji w HUB’ach (sortowniach) od tamtego czasu efektywnie tworzyła i wdrażała inicjatywy oraz projekty cross funkcyjne oparte na metodologiach Six Sigma i Lean, doprowadzając do rozbudowy sieci o trzy kolejne sortownie. W 2012 roku objęła stanowisko dyrektora ds. operacji. Od sierpnia 2017 r. została wiceprezesem ds. operacyjnych.

Obecnie w DHL Parcel zarządza prawie 6000 pracowników i kurierów pracujących w 41 jednostkach na terenie całego kraju.

Absolwentka wydziału technologii żywności i żywienia człowieka Akademii Rolniczej we Wrocławiu oraz Akademii Leona Koźmińskiego.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×