11 listopada 2019

Transport i Spedycja » Lotniczy

Emirates: połączenie cargo do Meksyku i Atlanty

Emirates: połączenie cargo do Meksyku i Atlanty
Dodając Meksyk i Atlantę do swojej siatki połączeń, przewoźnik rozszerzył ją tym samym do ponad 50 miast na całym świecie. Połączenie do Meksyku, realizowane raz w tygodniu, rozpoczyna się w Dubaju z przystankiem we Frankfurcie, natomiast w drodze powrotnej planowy przystanek przed przylotem do Dubaju ma miejsce w Houston i Kopenhadze.
W trakcie cotygodniowego połączenia z Dubaju na lotnisko Hartsfield-Jackson Atlanta Airport planowany przystanek ma miejsce we Frankfurcie, natomiast w drodze powrotnej w Kopenhadze. Tak zaplanowane połączenia zapewniają klientom dodatkowe korzyści z transportu ładunku pomiędzy tymi miastami.

LS Airport Services przejmie GTL LOT

Na obu trasach Emirates SkyCargo wykorzystują samoloty typu Boeing 777 Freighter, który może przetransportować 103 tony ładunku, oraz posiada najszerszy pokład główny spośród wszystkich samolotów frachtowych. Ponadto jest on w stanie udźwignąć towary niegabarytowe oraz przewieźć większe przesyłki.
Emirates SkyCargo dysponuje flotą 12 frachtowców: 10 Boeingów 777 F i 2 Boeingów 747-400 ERF, które od 1 maja 2014 roku rozpoczęły loty z nowego terminalu cargo na lotnisku Dubai World Central - Al Maktoum International Airport.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×