17 sierpnia 2017

Transport i Spedycja » Lotniczy

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie do pracy w Enter Air

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie do
pracy w Enter AirPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie podpisała porozumienie o współpracy
z największą polską czarterową linia lotniczą - Enter Air. Studenci, którzy ukończyli proces szkolenia lotniczego i legitymują się uprawnieniami niezbędnymi do rozpoczęcia szkolenia Type Rating, będą mieli szansę na dołączenie do zespołu lotniczych załóg Enter Air
 i podjęcie wymarzonej pracy w liniach, posiadających nowoczesną flotę blisko dwudziestu samolotów typu Boeing 737.

W ramach współpracy, strony zadeklarowały także chęć prowadzania projektów oraz działań, wspierających najlepszych studentów i uczestników zawodów lotniczych. Enter Air planuje także działania promocyjne w czasie inauguracji roku akademickiego oraz programy stypendialne dla wyróżniających się studentów.
[ba]


- Nawiązanie współpracy z jedną z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie, jest kolejnym sukcesem naszej uczelni i dowodzi, że szkoła oferuje bardzo wysoki poziom kształcenia. O absolwentów kierunków lotniczych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie zabiegają największe linie lotnicze. Jest to dla nas powód do zadowolenia
 i dumy, ale także motywacja do tego by stale się rozwijać – mówi profesor nadzw. dr hab. inż. Arkadiusz Tofil, rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.
Uczelnia przykłada duża wagę do zapewnienia studentom możliwości zapoznania się
 z realiami pracy pilota i rozpoczęcia zawodowej kariery od razu po studiach. Dzięki współpracy z Enter Air, absolwenci PWSZ w Chełmie mają szansę na zdobycie pracy na polskim rynku, w dynamicznej linii lotniczej, o ugruntowanej i stabilnej pozycji. Linie lotnicze Enter Air z kolei mają dostęp do rekrutacji wykwalifikowanych i pełnych pasji młodych pilotów.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×