24 września 2018

Transport i Spedycja » Lotniczy

JetBlue pierwszą linią lotniczą z kabinami Airspace dla A320

JetBlue pierwszą linią lotniczą z kabinami Airspace dla A320

Zgodnie z umową ogłoszoną podczas targów APEX Expo, JetBlue zostanie pierwszą linią lotniczą, która wprowadzi wyprodukowane przez Airbus kabiny Airspace do rodziny samolotów A320. Klienci JetBlue będą mogli doświadczyć lotu w najnowszej kabinie na pokładach maszyn JetBlue pod koniec 2020 roku.

Hong Kong Airlines nowym operatorem A350 XWBDługotrwałe partnerstwo pomiędzy firmami Airbus i JetBlue trwa od 1999 roku, kiedy JetBlue rozpoczął działalność i przyjął dostawę pierwszego A320. Dwa lata później linie lotnicze złożyły zamówienie na 48 airbusów. Po latach niezwykle dynamicznego rozwoju, JetBlue posiada obecnie flotę 176 samolotów A320 i A321 i oczekuje na dostawę kolejnych 102 maszyn.

Szczególną cechą nowej kabiny Airspace w rodzinie A320 jest wyjątkowy efekt powitalny. Obejmuje on całą kabinę dzięki zastosowaniu centralnego pasa oświetleniowego, który jest widoczny nawet wtedy, gdy podczas wchodzenia na pokład otwarte są drzwi schowków. Kabina Airspace rodziny A320 wyposażona jest w największe w branży górne schowki na bagaż podręczny, których zewnętrzne ukształtowanie przyspiesza przyjmowanie pasażerów na pokład.  Pasażerowie docenią zwiększoną szerokość kabiny, kojące oddziaływanie najnowszego, kolorowego oświetlenia LED, a także nowoczesne wzornictwo łazienek wyposażonych w nowe udogodnienia.

jagr./prPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×