25 maja 2019

Transport i Spedycja » Lotniczy

6-milionowy pasażer z krakowskiego lotniska

6-milionowy pasażer z krakowskiego lotniska
19 listopada 2018r. z usług krakowskiego lotniska skorzystał 6-milionowy pasażer. Kraków Airport jest jedynym portem regionalnym w Polsce, które w ciągu roku obsłużyło ponad 6 mln pasażerów.

6-milionowym podróżującym #PROSTOzKRAKOWA była pani Anna, która wybrała się w podróż do Chicago z LOT-em. Na krakowskim lotnisku pasażerkę powitali: Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport; Adrian Kubicki, dyrektor  komunikacji korporacyjnej LOT; oraz Krzysztof Mazur, dyrektor krakowskiego oddziału LS Airport Services. 

Prezes Kraków Airport, Radosław Włoszek, pogratulował 6-millionowemu pasażerowi, podziękował pasażerom za korzystanie z usług krakowskiego lotniska, a także wszystkim pracownikom i służbom lotniskowym, dzięki których codziennej współpracy dzisiejsze wydarzenie było możliwe.

- Zgodnie z prognozami w 2018 r. z usług krakowskiego lotniska skorzysta ponad 6,5 mln pasażerów; to tak jakby niemal każdy Małopolanin wybrał się dwukrotnie w podróż lotniczą w tym roku. Jest
to możliwe dzięki szerokiej siatce połączeń, oferowanej  przez ponad dwudziestu przewoźników, a także codziennej współpracy wielu osób, które dbają o bezpieczeństwo i sprawny przebieg podróży prosto
z Krakowa –
powiedział Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.

- Statystyki pokazują, że coraz więcej pasażerów korzysta z podróży lotniczej – przygotowujemy się na to. Analiza trendów oraz potencjał Małopolski i Krakowa i mają swoje przełożenie w  zadaniach, które stoją przed lotniskiem w ciągu najbliższych dwóch dekad – dodał Radosław Włoszek.

Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport oraz przedstawiciele przewoźnika i firmy handlingowej obsługującej rejs wręczyli Pani Annie niespodziankę w postaci voucheru na przelot dla dwóch osób w klasie Premium Economy na dowolny rejs z siatki narodowego przewoźnika z Krakowa (także z Krakowa przez Warszawę) do dowolnego miejsca w Europie, usługę VIP w Kraków Airport i zestaw gadżetów. Na pozostałych pasażerów rejsu #PROSTOzKRAKOWA do Chicago  również czekały drobne upominki.
jagr/fot./

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×