16 lutego 2019

Transport i Spedycja » Lotniczy

Nowy gracz na rynku air cargo

Nowy gracz na rynku air cargo
Transnautic Aero Poland, polski oddział Transnautic Aero GmbH i nowy podmiot działający na rynku cargo lotniczego - zdobył dwa, nowe kontrakty na reprezentowanie interesów dwóch regionalnych przewoźników lotniczych w Polsce, ledwie w dwa miesiące od utworzenia spółki.
Od 1 listopada br. jest przedstawicielem na Polskę linii Air Baltic. Będzie obsługiwał cargo lotnicze tego przewoźnika z jego hubów w Wilnie i Rydze do Polski. Air Baltic obsługuje 48 połączeń w krajach bałtyckich, skandynawskich, wschodniej Europy, byłego Związku Radzieckiego i Bliskiego Wschodu korzystając z samolotów boeing 737 i fokker 50.
Drugim z obsługiwanych przewoźników są linie Coyne Airways, które przewożą ładunki cargo z Kolonii do krajów z regionu Morza Kaspijskiego oraz Iraku i Afganistanu.
"To bardzo dobrze, że w naszym portfolio znalazło się dwóch przewoźników już na starcie – powiedział Waldemar Rybak, dyrektor zarządzający Transnautic i dodał, że - przy tak dużym wzroście gospodarczym w Polsce, rynek potrzebuje nowych połączeń i to na kierunkach które się rozwijają".
Pierwszym klientem Transnautic Aero Poland były linie Norwegian Air Shuttle. Jako członek grupy Transnautic firma ma dostęp do siedmiu portów cargo w Niemczech, a także korzysta z baz przeładunkowych w Moskwie i Paryżu. Spółka Transnautic Aero GmbH funkcjonująca, jako sieć EGSAC ma 60 biur w 30 krajach.

Transnautic Aero Poland Sp. z o.o. jest pierwszym oddziałem Transnautic Aero GmbH w Europie Środkowej. Transnautic Aero GmbH zajmuje wiodące miejsce na międzynarodowym rynku frachtu lotniczego. Od ponad 25 lat oferuje swoim klientom szeroki zakres usług w przewozie wszelkiego rodzaju cargo. Reprezentuje linie lotnicze działające na terenie Europy, USA, oraz południowo wschodniej Azji. Należy także do takich organizacji jak: CASS Niemcy, FAGSA (Federation of Airline General Sales Agents), EGSAC (European GSA Cargo) jako członek założyciel organizacji oraz IATA. (ebi./źródło: shippinggazette)

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×