Piątek, 28 kwietnia 2017     Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Promy na Bornholm

Promy na BornholmMols Linien przygotowuje się do ważnego przejęcia
Jeżeli w związku z wykonywanymi przewozami interesuje Was, jak dopłynąć na Bornholm, to warto wiedzieć, że obecny operator promowy przewozów na tą duńską wyspę – Faergen, będzie obsługiwał ten kierunek tylko do 1 września 2018 roku. Po tej dacie organizację przepraw przejmie przewoźnik promowy Mols Linien.
W związku z powyższym, Mols Linien znacznie zmodernizuje jednostkę POVL ANKER.
Operator nabył ją niedawno właśnie od Faergen i wyczarterował z powrotem do tego przewoźnika do czasu przejęcia od niego tras i usług.


Port Gdynia inwestuje w dalszy rozwój

Według doniesień duńskich mediów, statek POVL ANKER, zbudowany w 1978 roku, przejdzie wielkie przeobrażenie. Poza przebudową znajdujących się na pokładzie obiektów gastronomicznych, silniki promu zostaną zmodernizowane, a śruby zastąpione większymi.
Obecnie jednostka pełni rolę zapasowego statku podczas złej pogody dla szybkich promów Faergen na trasie Rønne – Ystad. Ponadto, obsługuje ona sezonowe połączenie pomiędzy niemieckim Sassnitz a Rønne.
Mols Linien rozważało także zakup do tej roli zbudowanego w 1975 roku promu SARDINIA VERA, ale w końcu wybór padł na nieznacznie młodszy POVL ANKER.
Źródło:promy24.com
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?