18 sierpnia 2017

Transport i Spedycja » Wodny

Nowy, lukratywny kontrakt dla Brittany Feries

Nowy, lukratywny kontrakt dla Brittany FeriesNowa umowa określana mianem „lukratywnego kontraktu” utrzyma pozycję Brittany Ferries jako głównego użytkownika międzynarodowego portu promowego w Portsmouth przez najbliższe 10 lat. Przewodnicząca rady miasta Portsmouth Donna Jones w zeszłym tygodniu podpisała plany, które postrzegane są jako ogromny sukces dla gospodarki regionu.
Nowe porozumienie zastąpi obecnie funkcjonujący kontrakt wygasający wraz z końcem grudnia bieżącego roku i będzie obowiązywać aż do 2027 roku. Rzecznik armatora nie krył swojej radości z efektów negocjacji prowadzonych z radą miasta oraz z korzyści, jakie umowa ta niesie zarówno dla mieszkańców Portsmouth jak i podróżujących promami francuskiego przewoźnika.


Czwarty rok z rzędu wzrostów Brittany Ferries

Brittany Feries jest jedynym klientem nieprzerwanie korzystającym z usług portu od jego otwarcia w 1976 roku. Firma wykorzystuje obecnie promy wycieczkowe Bretagne, Cap Finistere, Mont St. Michel, Normandie i Pont-Aven kursujące do Francji i północnej Hiszpanii, katamaran Normandie Express na szybkich połączeniach do Cherbourga, a także jednostki typu ro-pax: Baie-de-seine i Etretat do obsługi ekonomicznych rejsów do Le Havre i Santander.
X Polecamy artykuł:
Przestroga Czerwonej Królowej

źr. promy24.com

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×