24 maja 2018

Transport i Spedycja » Wodny

Nowy, lukratywny kontrakt dla Brittany Feries

Nowy, lukratywny kontrakt dla Brittany FeriesNowa umowa określana mianem „lukratywnego kontraktu” utrzyma pozycję Brittany Ferries jako głównego użytkownika międzynarodowego portu promowego w Portsmouth przez najbliższe 10 lat. Przewodnicząca rady miasta Portsmouth Donna Jones w zeszłym tygodniu podpisała plany, które postrzegane są jako ogromny sukces dla gospodarki regionu.
Nowe porozumienie zastąpi obecnie funkcjonujący kontrakt wygasający wraz z końcem grudnia bieżącego roku i będzie obowiązywać aż do 2027 roku. Rzecznik armatora nie krył swojej radości z efektów negocjacji prowadzonych z radą miasta oraz z korzyści, jakie umowa ta niesie zarówno dla mieszkańców Portsmouth jak i podróżujących promami francuskiego przewoźnika.


Czwarty rok z rzędu wzrostów Brittany Ferries

Brittany Feries jest jedynym klientem nieprzerwanie korzystającym z usług portu od jego otwarcia w 1976 roku. Firma wykorzystuje obecnie promy wycieczkowe Bretagne, Cap Finistere, Mont St. Michel, Normandie i Pont-Aven kursujące do Francji i północnej Hiszpanii, katamaran Normandie Express na szybkich połączeniach do Cherbourga, a także jednostki typu ro-pax: Baie-de-seine i Etretat do obsługi ekonomicznych rejsów do Le Havre i Santander.
źr. promy24.com

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×