23 lipca 2018

Transport i Spedycja » Wodny

DHL Global Forwarding wyróżniony kolejny rok z rzędu

DHL Global Forwarding wyróżniony kolejny rok z rzędu

DHL Global Forwarding, światowy lider usług spedycji morskiej, lotniczej oraz kolejowej, po raz trzeci został nagrodzony przez linię lotniczą Emirates Cargo. Spółka znalazła się w czołówce pod kątem największej ilość cargo lotniczego.

“Jest to ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że otrzymaliśmy je kolejny rok z rzędu” podkreśla Prezes Zarządu DHL Global Forwarding, Krzysztof Bielica.

Dziennik Gazeta Prawna - organizator konkursu „Ranking firm TSL” – również uhonorowała DHL Global Forwarding wyróżnieniem w kategorii przychody z deklarowanej głównej działalności - spedycja, podczas uroczystej gali w Warszawie.

Bardzo dziękujemy organizatorom za docenienie wysiłku całego naszego zespołu. Niezmiernie cieszy nas fakt, że co roku plasujemy się w czołówce firm biorących udział w Rankingu TSL. Jest to dla nas powód do dumy, gdyż kolejne wyróżnienie zawdzięczamy wspólnej i zespołowej pracy. To uhonorowanie naszych codziennych wysiłków, zaangażowania, skuteczności oraz efektywności. ” – podsumowuje Krzysztof Bielica.Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×