18 grudnia 2018

Wiadomości » Wiadomości

Halina Brdulak - Osoba Przyjazna Logistyce

Halina Brdulak - Osoba Przyjazna Logistyce Piąta edycja konkursu już za nami
Prof. Halina Brdulak glosami internautów została zwycięzca piątej już edycji konkursu Osoba Przyjazna Logistyce. Po raz drugi w historii konkursu, wyboru dokonali internauci, ale zainteresowani szeroko rozumianą logistyką oddając swoje głosy wyłonionych wcześniej kandydatów na stronie spedycje.pl.
Myślę, że osoba Pani profesor wyjątkowo odpowiada kryteriom, jakie ustaliła Komisja Konkursowa akceptując propozycje zgłoszone przez czytelników miesięcznika STL, Polskiej Gazety Transportowej i portalu spedycje.pl.
Od wielu lat znana jest środowisku nie tylko jako „człowiek nauki”, ale i „wspierająca i zaangażowana w rozwój branży TSL”.

zobacz wyniki glosowania

Okazało się, że po latach prymatu polityków i przedstawicieli administracji, przyszedł czas na naukowców, choć praktycznie uczestniczących w działalności przedsiębiorstw logistycznych.
W tym roku wyjątkowo, do ostatniej chwili ważyły się losy zwycięzcy. Halina Brdulak zwyciężyła z niewielką przewagą głosów nad drugim przedstawicielem środowiska naukowego prof. Wiesławem Czyżowiczem, skądinąd także pracownikiem naukowym warszawskiej SGH.

Osoba Przyjazna Logistyce po raz 5.

Gratulując zwyciężczyni, chcielibyśmy jednocześnie pogratulować pozostałym kandydatom wymienionemu już prof. Wiesławowi Czyżowiczowi (1511 gł.), Januszowi Łacnemu (430) – prezydentowi IRU, Adrianowi Furgalskiemu (408) ekspertowi i Krzysztofowi Tchórzewskiemu (292) - posłowi na Sejm.
Ale najserdeczniejsze gratulacje dla Laureatki prof. Haliny Brdulak (1628 głosów).

Konkurs - Osoba Przyjazna LogistyceJuż teraz zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 5 czerwca w Warszawie, w czasie III Pikniku Cargo organizowanego przez naszą redakcję przy współudziale zaprzyjaźnionych redakcji i współorganizatorów konkursu STL i PGT.

Halina Brdulak: prof. SGH w Warszawie, kierownik Zakładu Transportu Międzynarodowego i Logistyki oraz podyplomowych Studiów Marketingowo-Logistycznych. Także doradca zarządu polskiej spółki logistycznej DB Schenker. Członkini wielu towarzystw i organizacji zawodowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Polskiego Towarzystwa Logistycznego, Chartered Institute of Logistics and Transportation w Wielkiej Brytanii, Międzynarodowego Forum Kobiet oraz rady programowej czasopisma „Gospodarka Materiałowa i Logistyka”.
Specjalizuje się w: zarządzaniu, logistyce i transporcie (szczególnie w międzynarodowym transporcie samochodowym). Jest jednym z inicjatorów i autorów "Rankingu polskich przedsiębiorstw TSL", który corocznie ukazuje się w Rzeczpospolitej.
Autorka ponad 300 publikacji. Ma dwoje dzieci. Jej hobby to podróże.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×