23 lipca 2018

Wiadomości » Wiadomości

Rakieta Jerzego Janowicza do kupienia na aukcji!

Rakieta Jerzego Janowicza do kupienia na aukcji! Jerzy Janowicz podarował jedną ze swoich rakiet do tenisa na aukcję charytatywną na rzecz chorej na raka mózgu 27-letniej Magdy Małachwiejczyk. Rakieta właśnie została wystawiona do licytacji na charytatywni.allegro.pl.
Rakieta Jerzyka to cenny egzemplarz, bo została zaprojektowana i wykonana specjalnie dla niego. Wyjątkowa gratka dla miłośników tenisa ziemnego i kibiców naszego utalentowanego tenisisty, który również ma wspaniałe serce i pomaga innym.
W aukcji można wziąć udział przez stronę internetową
Oprócz Jerzego Janowicza, swoją cegiełkę do zdrowia Magdy dołożyły też inne znane osoby, m.in. Kinga Rusin przekazała jedwabną suknię w której prowadziła telewizyjną galę Ludzie Wolności. Do akcji charytatywnej na rzecz Magdy włączają się inne gwiazdy ze świata muzyki, sztuki i mody ofiarowując wiele cennych rzeczy na aukcję. Dzięki nim historia 27-letniej Magdy Małachwiejczyk, mamy 5-letniego Kuby, ma szansę na szczęśliwe zakończenie.

Zbiórkę prowadzi Fundacja TVN „Nie jesteś sam”. 100 proc. środków uzyskanych ze sprzedaży rzeczy wystawionych na aukcji trafi na leczenie chorej na glejaka Magdy. Niestety w Polsce lek na ten nowotwór jest niedostępny, ale jest możliwości wyleczenia i szansa na całkowity powrót do zdrowia – w klinice w USA. Leczenie w USA kosztuje ponad 600 tys. zł, udało się już zebrać 150 tys. zł, co umożliwiło Magdzie rozpoczęcie terapii.
Od miesiąca Magda jest w Ameryce i terapia przynosi już efekty. Jednakże aby wyleczyć Magdę całkowicie potrzeba kolejnych 450 tys. zł. Magda toczy więc heroiczną walkę o swoje życie, a kto może wspiera ją biorąc udział w aukcji charytatywnej, którą prowadzi jej rodzeństwo i przyjaciele.
www.musisieudac.pl – to strona Magdy Małachwiejczyk, na której opisuje swój przypadek choroby, na której znajduje się film o Magdzie oraz wszystkie informacje na temat akcji charytatywnej.
opr. Musisieudac.pl

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×