15 października 2019

Wiadomości » Wiadomości

Hella nowym klientem Hellmanna

Hella nowym klientem Hellmanna

Projekt  realizowany jest w oddziale Hellmanna w Czeladzi i obejmuje magazynowanie, liczne usługi VAS oraz dystrybucję na terenie Polski. Implementacja trwała kilka miesięcy:  pierwsze operacje ruszyły pod koniec września, a pełna operacja prowadzona jest od listopada 2017.

Na potrzeby projektu, firma Hellmann Worldwide Logistics Polska zainstalowała m.in. piętrową antresolę do obsługi drobnych części samochodowych.  Łącznie w magazynie obsługiwanych jest ponad  8000 SKU. Procesy wspiera nowoczesna infrastruktura oraz rozbudowane interfejsy pomiędzy systemami  Hellmmann i Helli.


Firmy stają się niewypłacalne. Tak źle było tylko 5 lat temu


Hella Polska istnieje od 1993 r. Firma obsługuje rynek polski, litewski i łotewski, prowadząc dystrybucję towarów na rynku wtórnym w następujących głównych grupach produktowych: oświetlenie, elektronika, elektrotechnika, systemy termiczne Behr Hella Service oraz elementy wyposażenia warsztatowego. Dostarcza również produkty – głównie oświetleniowe – bezpośrednio do producentów autobusów, maszyn rolniczych, pojazdów specjalnych.


Hellmann Worldwide Logistics jest obecnie jednym z czołowych dostawców usług spedycyjnych na świecie. W 1991roku powstał Hellmann Worldwide Logistics Polska. Obecnie firma ma 16 oddziałów transportu drogowego oraz biuro transportu lotniczego i morskiego.   Oferuje usługi transportu drogowego (krajowego i międzynarodowego), kolejowego, morskiego, lotniczego i logistyki. Doświadczony i zgrany zespół Hellmann Worldwide Logistics Polska to 500 pracowników nastawionych na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

jagr./HellmannPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×