21 lutego 2020

Wiadomości » Wiadomości

PartnersPol Group dobiera powierzchnię w MLP Teresin

PartnersPol Group dobiera powierzchnię w MLP TeresinFirma logistyczna zwiększyła zamówienie o dodatkowe 7,5 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej w MLP Teresin. W efekcie PartnersPol Group będzie korzystać w tym parku z łącznie blisko 30 tys. m2. W transakcji pośredniczyła firma AXI IMMO.

PartnersPol Group domówiła 7,5 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Teresin. Z tego około 7 tys. m2 przeznaczone będzie na cele magazynowe, a pozostałe 500 m2 na cele socjalne i biurowe. Tym samym firma logistyczna rozszerzyła zamówienie i w efekcie będzie korzystała w  tym parku z łącznie blisko 30 tys. m2 powierzchni. W transakcji doradzała najemcy firma AXI IMMO.


PartnersPol Group oferuje pełny zakres usług logistycznych. Specjalizuje się w transporcie międzynarodowym i krajowym, magazynowaniu oraz usługach co-packingu. Posiada ponad 80 000 m2 powierzchni magazynowych w dogodnych lokalizacjach. Indywidualnie dopasowane projekty logistyczne, różnorodny tabor drogowy, profesjonalna obsługa oraz 20 letnie doświadczenie w branży transportowej gwarantuje klientom bezpieczeństwo, rzetelność oraz terminowość dostaw.

- Park logistyczny jest świetnie zlokalizowany w centralnej Polsce oraz w pobliżu kluczowej dla wielu przedsiębiorstw aglomeracji warszawskiej. Posiada jednocześnie wciąż duży potencjał do rozbudowy, dzięki czemu możemy odpowiadać na potrzeby naszych klientów - powiedziała Agnieszka Góźdź, dyrektor działu sprzedaży w MLP Group S.A.

- Cieszy nas, że firma PartnersPol dynamicznie się rozwija, czego efektem jest zwiększone zapotrzebowania na powierzchnię magazynowo-logistyczną. Projekt MLP Teresin do doskonałe rozwiązania dla naszego klienta, który dzięki dostępności powierzchni od zaraz, w krótkim czasie mógł powiększyć się w ramach tej sami inwestycji –
dodaje Hubert Wojtera, Senior Industrial & Logsitic Consultant w AXI IMMO.

MLP Teresin jest nowoczesnym centrum, docelowo składał się będzie z 6 hal magazynowych o powierzchni 140 tys. m2. Park powstaje na terenie 37 hektarów. MLP Teresin zlokalizowany jest w Gnatowicach Starych w gminie Kampinos, 45 km na zachód od centrum Warszawy, w pobliżu drogi nr 92 łączącej Warszawę z Poznaniem oraz 20 km od autostrady A2 i węzła Wiskitki.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×