Wtorek, 25 kwietnia 2017     Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Magazyn GEFCO w Czeladzi

Magazyn GEFCO w CzeladziPod koniec października spółka GEFCO zakończyła modernizację i przebudowę jednego ze swoich kluczowych oddziałów w kraju, przeprowadzając się do nowej lokalizacji na terenie Parku logistycznego Alliance Silesia.Magazyn w Czeladzi jest obecnie najnowocześniejszą spośród polskich lokalizacji operatora.
Oddział spółki w Czeladzi działał już wcześniej, jednak w celu zoptymalizowania przepływów został znacząco przeorganizowany.
Poza przeprowadzką do nowej, bardziej funkcjonalnej lokalizacji, której łączna powierzchnia wynosi 2 200 metrów kwadratowych, modernizacja magazynu dotyczyła przede wszystkich stosowanych rozwiązań.


Skład Konsygnacyjny dla branży farmaceutycznej

Opierała się ona w znacznej mierze na rozwiązaniach zastosowanych wcześniej w słowackim oddziale w Trnawie. Tamtejszy magazyn Automotive jest jednym z najnowocześniejszych na Słowacji i stanowi punkt odniesienia dla innych placówek firmy w regionie.
- Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań i praktyk znanych ze Słowacji, magazyn w Czeladzi wyznacza kierunek, w jakim będą rozwijać się kolejne polskie oddziały GEFCO. Czerpanie z doświadczeń międzynarodowej sieci to jeden ze sposobów, w jaki firma buduje swoją przewagę nad konkurentami na polskim rynku – mówi Olivier Large, dyrektor generalny polskiej spółki.
Ważnym wyróżnikiem oddziału jest nowocześnie zorganizowana strefa cross-dock, zapewniająca wysoką produktywność i jakość dystrybucji. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań IT, obsługa magazynu może bardzo precyzyjnie monitorować status przesyłek i bardzo szybko reagować na potrzeby klientów. Obecnie w zmodernizowanym oddziale realizowane są procesy logistyczne dla sektora Automotive oraz innych gałęzi przemysłu.

Konkurs dla agentów nieruchomości
Magazyn w Czeladzi jest głównym oddziałem dystrybucyjnym dla południowej części Polski.
W magazynie ma docelowo pracować od 9 do 12 osób, ale to będzie zależało oczywiście od skali rozwoju biznesu. Dalszy rozwój oddziału będzie zależeć od osiągniętych wyników biznesowych, które już dziś, po kliku tygodniach funkcjonowania placówki w zmienionym kształcie, są bardzo zadowalające.
jagr./pr
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?