Czwartek, 28 maja 2015     Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Magazyn GEFCO w Czeladzi

Magazyn GEFCO w CzeladziPod koniec października spółka GEFCO zakończyła modernizację i przebudowę jednego ze swoich kluczowych oddziałów w kraju, przeprowadzając się do nowej lokalizacji na terenie Parku logistycznego Alliance Silesia.Magazyn w Czeladzi jest obecnie najnowocześniejszą spośród polskich lokalizacji operatora.
Oddział spółki w Czeladzi działał już wcześniej, jednak w celu zoptymalizowania przepływów został znacząco przeorganizowany.
Poza przeprowadzką do nowej, bardziej funkcjonalnej lokalizacji, której łączna powierzchnia wynosi 2 200 metrów kwadratowych, modernizacja magazynu dotyczyła przede wszystkich stosowanych rozwiązań.


Skład Konsygnacyjny dla branży farmaceutycznej

Opierała się ona w znacznej mierze na rozwiązaniach zastosowanych wcześniej w słowackim oddziale w Trnawie. Tamtejszy magazyn Automotive jest jednym z najnowocześniejszych na Słowacji i stanowi punkt odniesienia dla innych placówek firmy w regionie.
- Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań i praktyk znanych ze Słowacji, magazyn w Czeladzi wyznacza kierunek, w jakim będą rozwijać się kolejne polskie oddziały GEFCO. Czerpanie z doświadczeń międzynarodowej sieci to jeden ze sposobów, w jaki firma buduje swoją przewagę nad konkurentami na polskim rynku – mówi Olivier Large, dyrektor generalny polskiej spółki.
Ważnym wyróżnikiem oddziału jest nowocześnie zorganizowana strefa cross-dock, zapewniająca wysoką produktywność i jakość dystrybucji. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań IT, obsługa magazynu może bardzo precyzyjnie monitorować status przesyłek i bardzo szybko reagować na potrzeby klientów. Obecnie w zmodernizowanym oddziale realizowane są procesy logistyczne dla sektora Automotive oraz innych gałęzi przemysłu.

Konkurs dla agentów nieruchomości
Magazyn w Czeladzi jest głównym oddziałem dystrybucyjnym dla południowej części Polski.
W magazynie ma docelowo pracować od 9 do 12 osób, ale to będzie zależało oczywiście od skali rozwoju biznesu. Dalszy rozwój oddziału będzie zależeć od osiągniętych wyników biznesowych, które już dziś, po kliku tygodniach funkcjonowania placówki w zmienionym kształcie, są bardzo zadowalające.
jagr./pr
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Czy agenci celni powinni mieć swoje stowarzyszenie?