Czwartek, 28 maja 2015     Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

ID Logistics w Mszczonowie

ID Logistics w MszczonowieID Logistics wynajął 15 tys. mkw powierzchni magazynowej oraz biurowej w PointPark Mszczonów. Jest to kolejna duża umowa dla tego operatora, w której pośredniczyła firma AXI IMMO. ID Logistics jest znanym na rynku dostawcą kompleksowych usług magazynowo-logistycznych. W Polsce firma dysponuje ponad 100 tys. mkw. powierzchni magazynowej.
Głównymi sektorami działalności ID Logistics są realizacje usług w branży: FMCG, DiY, produkcji, materiałów budowalnych itp. Rozwój firmy i jej kolejne kontrakty zdecydowały o wynajmie nowych powierzchni w okolicach Warszawy.
ID Logistics będzie odpowiadać za pełną dystrybucję w tym obsługę magazynową oraz transport wszystkich sklepów sieci MAKRO oraz Real w całej Polsce. Docelowo zatrudnienie w nowym centrum znajdzie około 160 osób. Ostatnio spółka ID Logistics Polska poinformowała o otwarciu nowego przedstawicielstwa w Czechach. Działanie to jest elementem realizacji strategii rozwoju polskiej spółki w Europie Środkowej.
Park w Mszczonowie zlokalizowany jest na południowy zachód od Warszawy, przy trasie E67 Warszawa-Katowice i ok. 30 minut od lotniska na Okęciu. Park ma własną bocznicę kolejową oraz wszystkie niezbędne instalacje transportowe.
- III strefa Warszawy na koniec 2011 r. wraz z wybranymi obiektami w Centralnej Polsce, miała najwyższą podaż na rynku. Tak duża umowa najmu może być zapowiedzią wzrostu popytu również w tym regionie i potwierdzeniem dobrej kondycji rynku. W szczególności zagłębie magazynowe Mszczonowa jest dobrą lokalizacją dla firm dystrybucyjnych ze względu na możliwość organizacji łańcucha dostaw na skalę krajową, jak również na tereny Warszawy i okolic. PointPark Mszczonów jest położony blisko trasy szybkiego ruchu, korzysta również z obwodnicy miasta. Ponadto, posiada wysokiej jakości rozwiązania techniczne, które korzystnie wpływają na optymalizację procesu składowania i planowanie dystrybucji – powiedziała Renata Osiecka, dyrektor zarządzająca AXI IMMO, firmy pośredniczącej w wynajmie.
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Czy agenci celni powinni mieć swoje stowarzyszenie?