Czwartek, 25 maja 2017     Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

ID Logistics w Mszczonowie

ID Logistics w MszczonowieID Logistics wynajął 15 tys. mkw powierzchni magazynowej oraz biurowej w PointPark Mszczonów. Jest to kolejna duża umowa dla tego operatora, w której pośredniczyła firma AXI IMMO. ID Logistics jest znanym na rynku dostawcą kompleksowych usług magazynowo-logistycznych. W Polsce firma dysponuje ponad 100 tys. mkw. powierzchni magazynowej.
Głównymi sektorami działalności ID Logistics są realizacje usług w branży: FMCG, DiY, produkcji, materiałów budowalnych itp. Rozwój firmy i jej kolejne kontrakty zdecydowały o wynajmie nowych powierzchni w okolicach Warszawy.
ID Logistics będzie odpowiadać za pełną dystrybucję w tym obsługę magazynową oraz transport wszystkich sklepów sieci MAKRO oraz Real w całej Polsce. Docelowo zatrudnienie w nowym centrum znajdzie około 160 osób. Ostatnio spółka ID Logistics Polska poinformowała o otwarciu nowego przedstawicielstwa w Czechach. Działanie to jest elementem realizacji strategii rozwoju polskiej spółki w Europie Środkowej.
Park w Mszczonowie zlokalizowany jest na południowy zachód od Warszawy, przy trasie E67 Warszawa-Katowice i ok. 30 minut od lotniska na Okęciu. Park ma własną bocznicę kolejową oraz wszystkie niezbędne instalacje transportowe.
- III strefa Warszawy na koniec 2011 r. wraz z wybranymi obiektami w Centralnej Polsce, miała najwyższą podaż na rynku. Tak duża umowa najmu może być zapowiedzią wzrostu popytu również w tym regionie i potwierdzeniem dobrej kondycji rynku. W szczególności zagłębie magazynowe Mszczonowa jest dobrą lokalizacją dla firm dystrybucyjnych ze względu na możliwość organizacji łańcucha dostaw na skalę krajową, jak również na tereny Warszawy i okolic. PointPark Mszczonów jest położony blisko trasy szybkiego ruchu, korzysta również z obwodnicy miasta. Ponadto, posiada wysokiej jakości rozwiązania techniczne, które korzystnie wpływają na optymalizację procesu składowania i planowanie dystrybucji – powiedziała Renata Osiecka, dyrektor zarządzająca AXI IMMO, firmy pośredniczącej w wynajmie.
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?