19 października 2019

Wiadomości » Wiadomości

„Handling” na Okęciu

„Handling” na Okęciu
Kilka dni temu policjanci z komisariatu na Okęciu wspólnie z Biurem Ochrony Lotniska Chopina zatrzymali 5 mężczyzn, którzy jak się okazało, okradali bagaże pasażerów wylatujących z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Byli to pracownicy jednej z firm handlingowych.
Poszkodowani właściciele bagaży oszacowali łączne straty na kwotę 14 tysięcy złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie zatrzymali na gorącym uczynku 5 mężczyzn, którzy od jakiegoś czas okradali bagaże pasażerów wylatujących z lotniska im. Fryderyka Chopina.

Kradzione, zatrzymane na granicy

Mężczyźni w wieku 35-49 lat byli pracownikami firmy handlingowej. W trakcie wykonywania swojej pracy kradli z bagaży pasażerów biżuterię, kosmetyki i papierosy. Łupem złodziei padły również artykuły spożywcze pochodzące z pokładu samolotu. Straty zostały oszacowane na kwotę 14 tysięcy złotych.
Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzut dokonania wspólnie i w porozumieniu kradzieży, za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.
źródło: policja.pl

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×