18 lipca 2019

Wiadomości » Wiadomości

Rusza Optifuel Challenge 2014

Rusza Optifuel Challenge 2014
Już po raz szósty Renault Trucks organizuje konkurs Optifuel Challenge w Polsce. W czasach wielkich oszczędności liczy się każde rozwiązanie pozwalające zmniejszyć zużycie paliwa. Dlatego też Renault Trucks przygotowało kolejną edycję konkursu Optifuel Challenge, w którym kierowcy zmierzą się z wynikiem naszych Master Driverów.
Wyniki mierzymy za pomocą narzędzi Infomax i/lub Optifleet. Zwycięzcą zostanie kierowca, który osiągnie najniższe spalanie, utrzymując najwyższą średnią prędkość, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa o ruchu drogowym.Konkurs Optifuel Challenge 2014 odbędzie się w 10 lokalizacjach: w Rzeszowie, Krakowie, Wrocławiu, Mikołowie, Rzgowie, Młochowie, Ostrołęce, Suwałkach, Gdyni, Białej Podlaskiej. Seria eliminacji rozpocznie się w maju, a zakończy pod koniec lipca. 11 września planowany jest Wielki Finał, który wyłoni spośród 10 zwycięzców eliminacji lokalnych szóstego już Mistrza Ekonomicznej Jazdy Renault Trucks w Polsce. Najlepszy kierowca z Polski weźmie udział w szkoleniu zaplanowanym na 12 września w Młochowie, a następnie w listopadzie zawalczy o nagrodę główną: voucher na kwotę 8000*euro, a dla firmy pojazd Renault T 460 na rok użytkowania.
Optifuel to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o najskuteczniejszych technikach jazdy ekonomicznej i poprawić swoje umiejętności. To również okazja, aby zdobyć atrakcyjne nagrody, a te czekają już na zwycięzców eliminacji lokalnych. Każdy z 10 zwycięzców eliminacji lokalnych otrzyma rejestrator trasy Garmin DVR Dash Cam z GPS-em, zaś firma, w której pracują voucher na obsługę w serwisie, w którym odbywa się konkurs na kwotę 2000 zł netto oraz szkolenie dla jednego kierowcy z jazdy ekonomicznej.
W Finale krajowym zaplanowanym na 11 września najlepszy kierowca otrzyma laptop, voucher na opony Michelin do samochodu osobowego oraz voucher na ubezpieczenie samochodu osobowego. Firma zaś, w której pracuje otrzyma voucher na usługi serwisowe (w tym np. zakup części/artykułów firmowych) o wartości 5000 zł do wykorzystania w wybranym przez siebie autoryzowanym serwisie Renault Trucks w Polsce, ubezpieczenie AC/OC/NW na jeden pojazd ciężarowy na rok, voucher na 2 opony Michelin do pojazdu ciężarowego oraz 200 litrów oleju Total.
Najlepszy kierowca z Polski będzie reprezentował Polskę na finale europejskim, który odbędzie się w listopadzie 2014 w Lyonie we Francji. Nagrody w głównym finale to: voucher o wartości 8000 euro dla kierowcy (niewymienny na gotówkę, do szerokiego wykorzystania). Z kolei firma, w której pracuje Mistrz Europejski otrzyma pojazd Renault T 460 na rok użytkowania.
Dodatkowo najlepszy kierowca z rejonu Europy Centralno-Wschodniej, który uzyska najlepszy wynik na finale europejskim otrzyma voucher na kwotę 4000 euro *(zasady jak wyżej), a firma, w której zwycięski kierowca pracuje otrzyma pojazd Renault T 460 na 6 miesięcy użytkowania. Nagroda główna i nagroda dla najlepszego kierowcy z rynku Europy Centralno-Wschodniej sumują się.

Zgłoszenia do udziału w konkursie zbierają reprezentanci handlowi Renault Trucks w poszczególnych lokalizacjach. Liczba miejsc ograniczona.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×