17 grudnia 2018

Wiadomości » Wiadomości

Globalna współpraca MAN Diesel &Turbo i DSV

Globalna współpraca MAN Diesel &Turbo i DSVKażdego roku marka serwisowa PrimeServ należąca do MAN Diesel &Turbo wysyła w przybliżeniu 1,8 ton frachtu lotniczego z Danii oraz blisko 250 ton z Singapuru. DSV jest teraz odpowiedzialne za zapewnienie sprawnej obsługi logistycznej tych transportów.
MAN Diesel &Turbo, światowy lider w zakresie dużych silników wysokoprężnych, podpisał właśnie umowę o współpracy z DSV obejmującą zarówno fracht lotniczy i morski, jak i blisko 30 tys. przesyłek ekspresowych rocznie. Każdego dnia MAN Diesel & Turbo dostarcza silniki oraz części zamienne do nich do każdego zakątka świata.


Stolik Inspekcyjny po raz 14.

Właśnie dlatego firma stawia trzy zasadnicze warunki we współpracy z operatorem logistycznym – warunki, które teraz są głównymi przykazaniami DSV:
  • Prędkość tzn. obowiązek dostania się do dowolnego miejsca na świecie o czasie i bez żadnych opóźnień,
  • Niezawodność tzn. dostawy na czas tak, aby zapobiec jakimkolwiek opóźnieniom serwisowym,
  • Zarządzanie sytuacjami wyjątkowymi tzn. każde ewentualne odchylenie od powyższego scenariusza musi zostać szybko zidentyfikowane, zgłoszone, a działania naprawcze muszą zostać podjęte jak najszybciej.
Realizacja powyższych założeń przy tak ogromnej skali operacji jest nie lada wyzwaniem. W tym celu DSV zainwestowało w integrację systemów elektronicznej wymiany danych EDI z MAN Diesel & Turbo oraz stworzyło międzynarodowy zespół, dedykowany do obsługi zadań logistycznych w ścisłej współpracy z zespołem operacyjnym klienta.

Na zdjęciu obok : Per Rud, VP Head PrimeServ Copenhaga, MAN Diesel & Turbo oraz Jens Bjørn Andersen, CEO Grupy DSV podpisują kontrakt o współpracy

- Nawiązanie współpracy z MAN Diesel & Turbo to dla nas ogromna satysfakcja. O wygranej w przetargu zadecydowały nasze rozwiązania technologiczne oraz umiejętności operacyjne. Bardzo się cieszę, że będziemy teraz budować długoterminową współpracę – mówi Henrik Nielsen, dyrektor zarządzający DSV Air & Sea Dania.
- W DSV zaimponowała nam elastyczność oraz osobiste podejście jakie operator zaprezentował nam do tej pory. Implementacja zmian przebiega bardzo sprawnie, a nasi klienci w żaden sposób nie zostali dotknięci tymi zmianami - dodał Jan T. Abel, Transport Manager DK, MAN Diesel & Turbo.
MAN PrimeServ jest marką serwisową wszystkich produktów MAN Diesel & Turbo, która oferuje swoje usługi na całym świecie, 365 dni w roku i 24 godziny na dobę. Globalna sieć zapewnia kompleksowe i ciągłe wsparcie swoim klientom na wszystkich kontynentach.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×