25 stycznia 2020

Wiadomości » Wiadomości

X Memoriał Zdzisława Ambroziaka

X Memoriał Zdzisława Ambroziaka
Koleje Mazowieckie partnerem X Memoriału Zdzisława Ambroziaka
Na boisku Asseco, Lotos, Skra i AZS-y Olsztyn i Politechnika Warszawska

Mało już nas, którzy pamiętają znakomitego siatkarza, ale i dziennikarza sportowego „Zdzicha” Ambroziaka. Ja pamiętam jego tubalny głos w hali Legii a potem Skry Warszawa - jedziemy, który mobilizował kolegów. Dlatego z przyjemnością informujemy o kolejnym Memoriale im. Zdzisława Ambroziaka. Po raz kolejny Koleje Mazowieckie zostały partnerem tego Memoriału.
Impreza odbędzie się w dniach 16-18 października 2015 r. w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122.
Tegoroczny Memoriał ma charakter jubileuszowy - odbywa się po raz 10.Przypomnijmy, że Memoriał Zdzisława Ambroziaka to doroczny turniej siatkarski organizowany przez Fundację im. Zdzisława Ambroziaka oraz Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji. Celem Memoriału jest nie tylko uczczenie imienia wybitnego sportowca i dziennikarza ale przede wszystkim promocja sportu wolnego od dopingu oraz zgodnego z zasadami fair play. Jest to najważniejsze wydarzenie sportowe tuż przez rozpoczęciem rozgrywek ligowych.
W jubileuszowej edycji zmierzą się na boisku Asseco Resovia Rzeszów, Lotos Trefl Gdańsk, Skra Bełchatów, Łuczniczka Bydgoszcz, Indykpol AZS Olsztyn oraz AZS Politechnika Warszawska. Tradycyjnie honorowy patronat nad Memoriałem Zdzisława Ambroziaka objęła prezydent Warszawy.
jagr./KM

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×