18 czerwca 2018

Wiadomości » Wiadomości

Chińska firma z sektora e-commerce wchodzi do Czech

Chińska firma z sektora e-commerce wchodzi do CzechPrologis poinformował dziś o podpisaniu umowy najmu 18 166 metrów kwadratowych powierzchni dystrybucyjnej w Prologis Park Prague-Airport DC1 z dostawcą usług logistyczynych, firmą Linemart, której właścicielem jest Shenzhen Sailvan Network, chińska firma z sektora e-commerce. W zawarciu transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości 108 Agency.
Firma Shenzen Sailvan Network powstała w 2008 roku i obecnie zatrudnia ponad tysiąc pracowników w swojej chińskiej siedzibie w Shenzen oraz w oddziale w Hamburgu i w Los Angeles. Linemart, który prowadzi internetowe sklepy odzieżowe CNDirect i Dress Link, będzie wykorzystywać wynajętą powierzchnię do obsługi klientów na terenie Europy.


Dekpol wybuduje halę produkcyjną dla Trefla

- Oprócz wysokich standardów technicznych i dostępności powierzchni, strategiczną przewagę zapewnia nam lokalizacja obiektu – powiedział Tao Lin, managing director Linemart. - Sąsiedztwo lotniska jest istotne z punktu widzenia naszego kierownictwa odwiedzającego park, a ponadto gwarantuje szybkie i dogodne połączenie z Niemcami, gdzie planujemy prowadzić większą część naszych operacji logistycznych.
X Polecamy artykuł:
Kibice na granicach

Prologis Park Prague-Airport składa się z dwóch budynków o powierzchni 61 300 metrów kwadratowych z możliwością rozbudowy o kolejne 72 000 metrów kwadratowych. Park położony jest w odległości zaledwie pięciu minut jazdy od portu lotniczego im. Václava Havla w Pradze, a pobliska autostrada D5 zapewnia doskonałe połączenie z krajowymi i międzynarodowymi szlakami komunikacyjnymi i handlowymi.
jagr./prologis

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×