18 czerwca 2018

Wiadomości » Wiadomości

Prologis i jego magazyn dla Pepco

Prologis i jego magazyn dla Pepco Prologis, Inc., poinformował o ukończeniu rozbudowy budynku magazynowego w Rawie Mazowieckiej o dodatkowe 30 tys. metrów kwadratowych dla Pepco, czołowego sprzedawcy odzieży i artykułów gospodarstwa domowego.
Prace zakończono 3 tygodnie przed wyznaczonym terminem realizacji inwestycji. Po oddaniu do użytku obiekt będzie pełnił funkcję centrum dystrybucyjnego firmy w regionie Europy Środkowej.
Przy realizacji tej inwestycji Prologis był odpowiedzialny za trzy kluczowe etapy prac: wykonanie zindywidualizowanego projektu, nadzór nad pracami projektowymi oraz przetarg obejmujący budowę i przekazanie budynku wraz z pozwoleniem na użytkowanie.


Dekpol wybuduje halę produkcyjną dla Trefla

- Do sprawnej dystrybucji na pięć krajów w Europie Środkowo-Wschodniej potrzebowaliśmy odpowiednio dopasowanej i zlokalizowanej powierzchni magazynowej. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozbudowę istniejącego budynku dystrybucyjnego o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych o kolejne 30 tys. mkw. - powiedział Matthew Lythgoe, członek zarządu, Pepco w Polsce.
- Obiekt wybudowany dla Pepco to już druga, po magazynie firmy Globus w Prologis Park Prague-Jirny, inwestycja Prologis oddana w tym roku - dodał Paweł Sapek, senior vice president i country manager Prologis na Polskę.
Magazyn Pepco w Rawie Mazowieckiej znajduje się w odległości 50 kilometrów od Łodzi i 70 kilometrów od Warszawy.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×