12 grudnia 2019

Wiadomości » Wiadomości

TBX Logistics w Diamond Business Park Ursus

TBX Logistics w Diamond Business Park Ursus
Dynamicznie rozwijający się operator logistyczny, firma TBX Logistics, wynajęła 680 mkw. powierzchni biurowej klasy A w parku magazynowo-biurowym na Ursusie.
TBX Logistics od wielu lat zajmuje się zarządzaniem łańcuchem dostaw produktów świeże oraz neutralnych, głównie dla branży FMCG, na polskim i międzynarodowym rynku. Firma swoją siedzibę w Diamond Business Park Ursus otworzy już na początku września br.
Diamond Business Park Ursus to nowoczesny park magazynowy z wydzielonymi powierzchniami biurowymi klasy A o łącznej powierzchni 51 tys. mkw, z czego magazyny stanowią 34 tys. mkw, a biura 17 tys. mkw.

Dynamiczny rozwój europejskiego rynku logistycznego...

- Zauważamy w sektorze logistycznym rosnącą potrzebę posiadania reprezentacyjnej powierzchni biurowej, która z jednej strony daje możliwość elastycznej aranżacji stanowisk pracy, z drugiej stanowi atrakcyjne miejsce pracy dla zatrudnionych pracowników. Przystosowując się do zmieniających wymogów rynku oraz korzystając z potencjału lokalizacji Diamond Business Park Ursus w granicach samej Warszawy rozbudowaliśmy nasz park o powierzchnie biurowe klasy A i był to strzał w dziesiątkę. Nasi najemcy doceniają dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej, co w przypadku magazynów znajdujących się poza miejskimi lokalizacjami bywa wyzwaniem, jak i możliwość innowacyjnego zaaranżowania wnętrza. Łączenie magazynów z wysokiej jakości powierzchnią biurową to kierunek, w którym chcemy rozwijać nasze parki magazynowe – mówi Tomasz Michalczyk, dyrektor ds. leasingu w White Star Real Estate.
Diamond Business Park Ursus położony jest w dzielnicy Ursus, zaledwie 1km od popularnego outletu Factory ursus oraz 8 km od centrum Warszawy, między Alejami Jerozolimskimi i ul. Półczyńska. Bliskość głównych arterii miasta i węzłów autostrady A2 oraz drogi Salomea-Wolica łączącej Trasę Krakowską i Trasę Katowicką z Alejami Jerozolimskimi stwarza doskonałe warunki do dystrybucji w Warszawie i w Polsce.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×