18 czerwca 2018

Wiadomości » Wiadomości

Nowy partner drobnicowy PEKAES w Belgii

Nowy partner drobnicowy PEKAES w BelgiiPEKAES SA, czołowy operator logistyczny oraz dostawca usług transportowych i spedycyjnych, poinformował o nawiązaniu współpracy z nowym partnerem drobnicowym w Europie – firmą Intertrans. Umowa obejmuje dystrybucję przesyłek drobnicowych na terenie Belgii i Luksemburga.
– Firma Intertrans istnieje na rynku ponad 60 lat, a więc podobnie jak PEKAES – może się poszczycić dużym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową. Współpraca z wiodącym operatorem logistycznym w krajach Beneluksu to kolejny krok w rozwoju naszej spółki, który przyczyni się do rozwoju sieci drobnicowej w Europie oraz wpłynie na ulepszenie serwisu oraz skrócenie czasu dostawy przesyłek na terenie Belgii i Luksemburga. To pozwoli nam na intensywny rozwój współpracy z Klientami obecnymi na tych rynkach – powiedział Marek Tkaczyk, dyrektor drobnicy międzynarodowej PEKAES.


Firmoteka -co się dzieje w TSL

PEKAES dysponuje siecią kilkunastu partnerów zagranicznych we wszystkich kluczowych krajach europejskich, dzięki czemu oferuje obecnie dystrybucję międzynarodowych przesyłek drobnicowych na terenie 32 krajów Europy.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×