20 stycznia 2019

Wiadomości » Wiadomości

10. Blue Corridor Rally: Amber Road

10. Blue Corridor Rally: Amber Road
... tym razem w Gdańsku!
Już 26 maja 2016 r. rozpocznie się X. Jubileuszowa Edycja Blue Corridor Rally 2016: Amber Road. W tym roku głównym celem projektu jest przedstawienie korzyści wynikających z wykorzystania LNG i CNG w transporcie morskim i lądowym oraz bunkrowanie statków LNG jako ekologicznej i ekonomicznej alternatywy dla benzyny, ropy i ciężkiego paliwa morskiego.
Uczestnicy Blue Corridor Rally: Amber Road od 26 maja do dnia 9 czerwca mają do pokonania dystans aż 4470 km drogami Rosji, Estonii, Łotwy, Litwy, Polski, Niemiec, Danii, Szwecji i Finlandii. Uczestnicy Rajdu zatrzymają się w głównych miastach portowych, aby uczestniczyć w konferencjach wraz z przedstawicielami biznesu gazowego, lokalnymi ekspertami, ekologami, politykami i miłośnikami motoryzacji, którzy będą mieli okazję podzielić się swoimi opiniami na temat różnych aspektów rozwoju zastosowania paliw alternatywnych.
31 maja 2016 r.

Blue Corridor 2015 już w maju

Blue Corridor Rally zatrzyma się także w Gdańsku, gdzie zostaną omówione kwestie optymalizacji rozmieszczenia stacji paliw alternatywnych, bunkrowania statków LNG w polskich portach oraz zagadnienia prawne związane z wdrażaniem dyrektyw unijnych dotyczących krajowej polityki wykorzystania paliw alternatywnych.
Głównymi organizatorami Rajdu są Gazprom Export oraz niemiecki Uniper.
Pierwszy Rajd Blue Corridor został zorganizowany przez Grupę Gazprom odbył się w 2008 roku, a od 2010 roku jest on już międzynarodowym wydarzeniem, którego partnerami są przedstawiciele europejskiego rynku gazu.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×