21 maja 2019

Wiadomości » Wiadomości

Odzyskane samochody

Odzyskane samochody
Wczoraj funkcjonariusze SG z Bezled z funkcjonariuszem Policji prowadzili wspólne działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości samochodowej, m.in., odzyskiwanie skradzionych pojazdów i podzespołów pochodzących z przestępstwa.
W miejscowości Bezledy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej Seata, w którym stwierdzono ingerencję w polu numerowym VIN. W kontrolowanym samochodzie osobowym marki Seat Leon nie zgadzały się również oznaczenia identyfikacyjne pojazdu.

Turek z czeskim prawem jazdy
 
O godzinie 11.00 auto o szacunkowej wartości 16 000 zł, zatrzymano, a 30-letni kierowca, mieszkaniec powiatu bartoszyckiego sprawę wątpliwego pochodzenia pojazdu wyjaśni funkcjonariuszom Policji w Bezledach.
W ostatnich dniach, nieprawidłowości w numerze VIN ujawnili także funkcjonariusze SG z Gołdapi. Tym razem zatrzymano pojazd marki Mercedes E220 (szacunkowa wartość 8 000 zł). W toku dalszych czynności ustalono, że 23-letni Rosjanin, zakupił samochód od osoby prywatnej. Teraz kierowca będzie musiał wytłumaczyć wątpliwości jego pochodzenia przed organami ściągania.
Od początku roku funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 47 pojazdów o szacunkowej wartości ponad 1,3 mln zł.
por. SG Mirosława Aleksandrowicz
rzecznik prasowy - koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×